|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Операційна система | DOS |
| Вага | 2.65 кг |
| Висота | 26.8 мм |
| Глибина | 276 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Thunderobot 911 |
| Ширина | 39 |
| Ємність батареї | 53.35 Втг |
| Веб камера | 720p HD |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core i7 13620H (3.6 - 4.9 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1. 1 x USB 3.2 Gen 2. 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 1 х USB 2.0. LAN (RJ-45). HDMI. mini DisplayPort. Комбінований аудіороз'єм |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB)
Немає в наявності
Код товару: 717340
69 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ігровий ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MBD) – це втілення потужності та естетики, розроблене для найвимогливіших геймерів. Цей пристрій поєднує в собі провідні технології та інновації, що роблять його ідеальним інструментом для ігор, які виходять за межі звичайного геймінгу. Він стане вашим вірним помічником у світі віртуальних баталій.
Однією з ключових особливостей цього ноутбука є його великий дисплей з діагоналлю 17.3 дюйма та вражаючою роздільною здатністю 2560x1440 (WQHD). Ви отримаєте чітке та яскраве зображення завдяки IPS-матриці, яка забезпечує відмінну передачу кольорів і широкі кути огляду. Частота оновлення екрану у 165 Гц дозволяє насолоджуватися плавною та динамічною картинкою, що є особливо важливим для шутерів та інших швидких ігор.
Основою ноутбука є потужний процесор Intel Core i7 13620H 13-го покоління з тактовою частотою від 3.6 до 4.9 ГГц. Завдяки 10 ядрам, він здатний з легкістю впоратися з будь-яким завданням, від багатозадачного режиму до складних обчислень. Це справжній звір серед процесорів, який забезпечує стабільну і високу продуктивність.
Обсяг оперативної пам'яті 32 ГБ DDR5 розподіляється на два слоти, що дозволяє швидко та ефективно працювати з великими обсягами даних. Швидка пам'ять DDR5 знижує затримки й підвищує швидкість обробки даних, що є важливим для сучасних ігор та програм.
Для зберігання даних передбачено SSD на 1 ТБ з інтерфейсом PCI Express 4.0, що забезпечує блискавичну швидкість читання та запису. Наявність двох слотів M.2 дозволяє надалі розширити обсяг сховища, що робить цей ноутбук гнучким у використанні.
Графічна система представлена дискретною відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5060 з 8 ГБ вбудованої відеопам'яті. Це забезпечує високоякісні візуальні ефекти та здатність відтворювати найновіші ігри на максимальних налаштуваннях. Ваша ігрова реальність стане ще більш захоплюючою завдяки вражаючій здатності цієї відеокарти.
Унікальним елементом конструкції є підсвічування клавіатури, яке дозволяє комфортно грати навіть у темряві, створюючи неповторну атмосферу та допомагаючи зосередитися на грі.
Thunderobot 911 X17 підтримує новітній стандарт бездротових технологій Wi-Fi 6 (802.11ax) та Bluetooth 5.2, що забезпечує швидке та стабільне підключення до інтернету, як і передачу даних з іншими пристроями.
Що стосується інтерфейсів, то вони також продумано розміщені: ви отримуєте доступ до портів USB 3.2 Gen 2 Type-C, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, HDMI, mini DisplayPort та комбінованого аудіороз'єму, що робить підключення периферійних пристроїв легким і швидким. Вага 2.65 кг дозволяє переносити ноутбук без особливих зусиль, а стильний чорний колір додає елегантності дизайну.
Цей ноутбук не лише відповідає усім вимогам сучасного геймера, він перевершує їх. Якщо ви шукаєте потужний, надійний та функціональний ігровий ноутбук, Thunderobot 911 X17 – ваш ідеальний вибір. Це інструмент, що дарує нові емоції та відкриває більше можливостей.
Однією з ключових особливостей цього ноутбука є його великий дисплей з діагоналлю 17.3 дюйма та вражаючою роздільною здатністю 2560x1440 (WQHD). Ви отримаєте чітке та яскраве зображення завдяки IPS-матриці, яка забезпечує відмінну передачу кольорів і широкі кути огляду. Частота оновлення екрану у 165 Гц дозволяє насолоджуватися плавною та динамічною картинкою, що є особливо важливим для шутерів та інших швидких ігор.
Основою ноутбука є потужний процесор Intel Core i7 13620H 13-го покоління з тактовою частотою від 3.6 до 4.9 ГГц. Завдяки 10 ядрам, він здатний з легкістю впоратися з будь-яким завданням, від багатозадачного режиму до складних обчислень. Це справжній звір серед процесорів, який забезпечує стабільну і високу продуктивність.
Обсяг оперативної пам'яті 32 ГБ DDR5 розподіляється на два слоти, що дозволяє швидко та ефективно працювати з великими обсягами даних. Швидка пам'ять DDR5 знижує затримки й підвищує швидкість обробки даних, що є важливим для сучасних ігор та програм.
Для зберігання даних передбачено SSD на 1 ТБ з інтерфейсом PCI Express 4.0, що забезпечує блискавичну швидкість читання та запису. Наявність двох слотів M.2 дозволяє надалі розширити обсяг сховища, що робить цей ноутбук гнучким у використанні.
Графічна система представлена дискретною відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5060 з 8 ГБ вбудованої відеопам'яті. Це забезпечує високоякісні візуальні ефекти та здатність відтворювати найновіші ігри на максимальних налаштуваннях. Ваша ігрова реальність стане ще більш захоплюючою завдяки вражаючій здатності цієї відеокарти.
Унікальним елементом конструкції є підсвічування клавіатури, яке дозволяє комфортно грати навіть у темряві, створюючи неповторну атмосферу та допомагаючи зосередитися на грі.
Thunderobot 911 X17 підтримує новітній стандарт бездротових технологій Wi-Fi 6 (802.11ax) та Bluetooth 5.2, що забезпечує швидке та стабільне підключення до інтернету, як і передачу даних з іншими пристроями.
Що стосується інтерфейсів, то вони також продумано розміщені: ви отримуєте доступ до портів USB 3.2 Gen 2 Type-C, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, HDMI, mini DisplayPort та комбінованого аудіороз'єму, що робить підключення периферійних пристроїв легким і швидким. Вага 2.65 кг дозволяє переносити ноутбук без особливих зусиль, а стильний чорний колір додає елегантності дизайну.
Цей ноутбук не лише відповідає усім вимогам сучасного геймера, він перевершує їх. Якщо ви шукаєте потужний, надійний та функціональний ігровий ноутбук, Thunderobot 911 X17 – ваш ідеальний вибір. Це інструмент, що дарує нові емоції та відкриває більше можливостей.
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/33007258850596.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/31020017209523.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/47980363558023.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/52569199714674.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/69714531658769.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/21019893777903.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/74621796167028.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/57387433572371.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/14060495502856.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/82989393950629.jpg)
![Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340] Ноутбук Thunderobot 911 X17 (911X17-i7136H56C1Q165MB) [717340]](/content/images/14/390x390l80mc0/69203409009515.jpg)