|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ екрану | 16" |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 31.5 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Thunderobot R |
| Ширина | 35 |
| Веб камера | Full HD, 1080p |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core i7-13650HX (2.6 - 4.9 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 3 x USB 3.2 Gen 1. HDMI 2.1. LAN (RJ-45). Комбінований аудіороз'єм |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH)
Немає в наявності
Код товару: 728144
99 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH)
![Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144] Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144]](/content/images/13/390x390l80mc0/57925386780081.jpg)
![Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144] Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144]](/content/images/13/390x390l80mc0/22191124990545.jpg)
![Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144] Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144]](/content/images/13/390x390l80mc0/51021898245209.jpg)
![Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144] Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144]](/content/images/13/390x390l80mc0/42766322370789.jpg)
![Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144] Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144]](/content/images/13/390x390l80mc0/45692226752216.jpg)
![Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144] Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144]](/content/images/13/390x390l80mc0/88318355085465.jpg)
![Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144] Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144]](/content/images/13/390x390l80mc0/47113126292081.jpg)
![Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144] Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144]](/content/images/13/390x390l80mc0/30733946388655.jpg)
![Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144] Ноутбук Thunderobot R16 (R167136HX56C1Q180RG32WH) [728144]](/content/images/13/390x390l80mc0/67450989835868.jpg)