|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Processor N95 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 3,4 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,8 кг |
| Кардрідер | Micro SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | немає |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | 2 МП |
| Габарити | 334х220х22 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711)
Немає в наявності
Код товару: 605436
15 204 грн
15 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Світ ноутбуків постійно змінюється, але часом на ринку з’являються моделі, які справді привертають увагу завдяки поєднанню ціни, характеристик та дизайну. Одним із таких пристроїв є YEPO 737N95 PRO (2024) — універсальний ноутбук, який вдало балансує між продуктивністю, портативністю та ціною. Чому ця модель заслуговує вашої уваги? Продуктивність нового покоління Ноутбук оснащений процесором Intel Processor N95 (Alder Lake-N) із максимальною частотою 3.40 ГГц. Хоча це не флагманська лінійка Intel, цей чіп ідеально підходить для повсякденних завдань: роботи в офісних програмах, перегляду вебсторінок, відеоконференцій чи навіть легкого редагування фото. Доповнює його 16 ГБ оперативної пам’яті DDR4, що забезпечує швидку багатозадачність. Ви можете працювати з великими таблицями, відкривати десятки вкладок у браузері та редагувати документи одночасно без будь-яких затримок. SSD на 512 ГБ не лише пропонує великий обсяг для зберігання, а й дозволяє миттєво запускати програми, працювати з файлами та прискорює загальну роботу системи. Екран, що надихає Одним із головних козирів YEPO 737N95 PRO є його 15.6-дюймовий IPS-екран із роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Цей екран забезпечує чітке, насичене зображення з широкими кутами огляду, що ідеально підходить для роботи, навчання чи розваг. Антиблікове покриття гарантує комфорт навіть під прямим сонячним світлом, що робить цей ноутбук чудовим вибором для тих, хто працює в різних умовах. Тонкий, легкий і мобільний Вага ноутбука всього 1.8 кг, що для пристрою з екраном 15.6 дюймів є чудовим показником. Тонкий корпус дозволяє легко помістити його в рюкзак чи сумку, що робить його ідеальним супутником для студентів, підприємців і тих, хто часто працює поза домом. Акумулятор на 42 Вт·год забезпечує до 6 годин автономної роботи. Це означає, що ви можете дивитися фільми, працювати чи гортати стрічку соцмереж цілий день без необхідності зарядки. Комфорт та інновації Ноутбук працює на Windows 11 Pro — операційній системі, яка створена для максимальної зручності та продуктивності. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, підтримка багатозадачності та висока безпека роблять цей пристрій відмінним вибором для професіоналів. Підсвічування клавіатури дозволяє працювати навіть у темряві, а підтримка української розкладки — додаткова перевага для місцевих користувачів. Можливості використання • Навчання: Від ідеальних параметрів екрану до потужного “заліза” для онлайн-занять, створення презентацій та виконання домашніх завдань. • Робота: Підтримка багатозадачності робить цей ноутбук зручним для підприємців, аналітиків і тих, хто працює з великими базами даних. • Розваги: Чудовий дисплей і вбудовані стереодинаміки подарують вам максимум задоволення від перегляду фільмів і серіалів. • Подорожі: Легкий, компактний і з тривалою автономністю, цей ноутбук стане вашим надійним компаньйоном у дорозі. Технології, що не стоять на місці YEPO 737N95 PRO (2024) підтримує Wi-Fi 5 для швидкого підключення до інтернету, а Bluetooth 5.1 дозволяє підключати навушники, миші чи інші аксесуари. Набір портів, включно з 2x USB 3.0, HDMI та слотом для карт SD, робить пристрій універсальним. Чому варто обрати YEPO 737N95 PRO? Це ноутбук, який пропонує більше, ніж очікуєш, за свою ціну. Він створений для тих, хто цінує баланс між вартістю та продуктивністю, а також потребує надійного пристрою для роботи, навчання та розваг. Якщо ви шукаєте універсальний ноутбук, що впорається з будь-якими задачами та ще й виглядає стильно, YEPO 737N95 PRO (2024) — ваш ідеальний вибір. Висновок: YEPO 737N95 PRO (2024) — це вдалий приклад того, як доступна ціна може поєднуватися з якісними компонентами, сучасним дизайном і багатофункціональністю. Не пропустіть шанс відчути переваги цього ноутбука на собі!
![Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436] Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436]](/content/images/6/390x390l80mc0/49935943215757.jpg)
![Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436] Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436]](/content/images/6/390x390l80mc0/38428549609823.jpg)
![Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436] Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436]](/content/images/6/390x390l80mc0/58704306066724.jpg)
![Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436] Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436]](/content/images/6/390x390l80mc0/31416123672187.jpg)
![Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436] Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436]](/content/images/6/390x390l80mc0/90042908532377.jpg)
![Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436] Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436]](/content/images/6/390x390l80mc0/30617886362607.jpg)
![Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436] Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436]](/content/images/6/390x390l80mc0/94588322339312.jpg)
![Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436] Ноутбук Yepo 737N95 PRO (2024) (16/512GB) Windows 11 Pro (UA-64bit) Silver (YP-112711) [605436]](/content/images/6/390x390l80mc0/30364807564197.jpg)