|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 720 г |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | від USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | 4 |
| Кількість виходів USB 2.0 | 1 |
| Максимальний розмір екрану | 17" |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Охолодження | активне |
| Повітрянний потік | 75 CFM |
| Розмір | 403х285х30 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 140х140 мм |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Тип | охолодна підставка для ноутбука |
| Швидкість обертання вентилятора | 1200 об/хв |
Новий відгук або коментар
Охолоджуюча пiдставка для ноутбука Promate AirBase-3 Black (airbase-3.black)
Немає в наявності
Код товару: 605053
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Promate AirBase-3 - потужна підставка для охолодження ноутбука, яка з легкістю впорається навіть з геймерською технікою. Чотири 140-мм вентилятора з підсвіткою під металевою перфорованою поверхнею, регулювання кута нахилу та інтенсивності охолодження і все це за демократичною ціною. Особливості: 4 потужних безшумних вентилятора з підсвіткою: Розміром 140х140х20 мм зі швидкістю обертання 1200 об/хв генерують 75 CFM повітряного потоку. Вбудований регулятор дозволяє вмикати/вимикати охолодження та виставляти його ефективність. Регулювання нахилу: Розташуй ноутбук під зручним для себе кутом. Антиковзна основа: Спеціальні п’ятаки зафіксують підставку на місці, а складні упори утримають ноутбук навіть при крутих кутах нахилу. Якісні матеріали: Вогнетривкий ABS пластик (без зайвого запаху), перфорована поверхня з металу та вентилятори зі збільшеним ресурсом підшипників, забезпечать довговічність ґаджета. Живлення через USB: Підключай AirBase-3 до ноутбука через USB-A кабель, який йде в комплекті. У підставці є додатковий USB порт, щоб не втрачати функціональність. Широка сумісність: Підходить для всіх ноутбуків з діагоналлю до 17 дюймів.