|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 825 г |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | від USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний розмір екрану | 17" |
| Матеріал конструкції | пластик, гума |
| Охолодження | активне |
| Повітрянний потік | 47 CFM |
| Розмір | 397х295х33 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 175х175х20 мм |
| Тип | охолодна підставка для ноутбука |
| Швидкість обертання вентилятора | 800 об/хв |
Новий відгук або коментар
Охолоджуюча пiдставка для ноутбука Promate Vertux Glare Black (glare.black)
Немає в наявності
Код товару: 610992
999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолоджуйся ігровим процесом протягом тривалого часу завдяки безшумній підставці Vertux Glare. 175 мм вентилятор під перфорованою металевою поверхнею забезпечить ефективне охолодження та захист від перегріву ігрового ноутбука, а механізм регулювання висоти дозволить виставити комфортний кут нахилу. Особливості: Потужний безшумний вентилятор: Розміром 175х175х20 мм зі швидкістю обертання 800 об/хв генерує 47 CFM повітряного потоку. Вбудований регулятор дозволяє вмикати/вимикати охолодження та виставляти його ефективність. 7 варіантів нахилу: Розташуй ноутбук під зручним для себе кутом. LED підсвітка: Відтворить ігрову атмосферу та налаштує тебе на перемогу. Керуй підсвіткою за допомогою вбудованого перемикача. Антиковзна основа: Прогумовані п‘ятаки зафіксують підставку на місці, а складний упор утримає ноутбук навіть при крутих кутах нахилу. Якісні матеріали: Вогнетривкий ABS пластик (без зайвого запаху), перфорована поверхня з металу та вентилятор зі збільшеним ресурсом підшипника, забезпечать довговічність ґаджета. Живлення через USB: Підключай Glare до ноутбука через USB-A кабель, який йде в комплекті. У підставці є додатковий USB порт, щоб не втрачати функціональність. Широка сумісність: Підходить для всіх ноутбуків з діагоналлю до 17 дюймів.
![Охолоджуюча пiдставка для ноутбука Promate Vertux Glare Black (glare.black) [610992] Охолоджуюча пiдставка для ноутбука Promate Vertux Glare Black (glare.black) [610992]](/content/images/15/390x390l80mc0/93588622512741.jpg)
![Охолоджуюча пiдставка для ноутбука Promate Vertux Glare Black (glare.black) [610992] Охолоджуюча пiдставка для ноутбука Promate Vertux Glare Black (glare.black) [610992]](/content/images/15/390x390l80mc0/74336381555944.jpg)
![Охолоджуюча пiдставка для ноутбука Promate Vertux Glare Black (glare.black) [610992] Охолоджуюча пiдставка для ноутбука Promate Vertux Glare Black (glare.black) [610992]](/content/images/15/390x390l80mc0/11430144338132.jpg)