|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
Характеристики
| Графічний контролер | Дискретний |
|---|---|
| Колір | Black |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3050 |
| Модель процесора | Intel Core i5-14600K |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Оптичний привід | Немає |
| Потужність блока живлення | 650 Вт |
| Призначення і можливості | для ігор |
| Підключення до мережі (LAN RJ-45) | Gigabit |
| Розміри пристрою, мм. | 235 х 445 х 373 мм |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота процесора | 3.5 - 5.3 ГГц |
| Чіпсет | Intel Z790 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Гарантія | 36 міс. |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Виробник чіпу відеокарти | NVidia |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Display Port, шт. | 3 |
| HDMI, шт. | 1 |
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1), шт. | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2), шт. | 1 |
| USB 3.x | 1 |
| USB Type-C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми, шт. | 1 |
| Аудіо-порт, шт. | 3 |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Виробник ОЗП | Kingston |
| Виробник відеокарти | Gigabyte |
| Виробник материнської плати | Asus |
| Виробник процесора | Intel |
| Кількість встановлених планок ОЗП | 2 |
| Охолодження процесора | система повітряного охолодження |
| СOM | Ні |
| Тип Wi-Fi | немає |
Новий відгук або коментар
Персональний комп`ютер ASGARD (I146K.32.S10.35.K6945)
Немає в наявності
Код товару: 616386
43 031 грн
46 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Український виробник ASGARD - це онлайн лабораторія по створенню неповторних кастомізованих ігрових персональних комп’ютерів. Геймер створює свій персоналізований, ігровий простір, де кожна деталь має особливе значення. Друк ваших улюблених героїв на корпусі, комплектуючі кращих виробників світу, безліч варіантів підсвітки - все це створить неймовірну атмосферу і ще більше занурить вас у світ гри. Усі комплектуючі ASGARD підібрані так, щоб ваш ПК працював якомога продуктивніше. Бренд пропонує велику кількість конфігурацій модельного ряду, тому ви можете легко підібрати бажаний варіант.