|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 720 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | - |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | - |
| Максимальний розмір екрану | 17.6" |
| Матеріал конструкції | метал, силікон |
| Охолодження | пасивне |
| Повітрянний потік | - |
| Розмір | 120х150х47 мм |
| Розмір вентилятора, мм | - |
| Рівень шуму | - |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Тип | підставка для ноутбука |
| Швидкість обертання вентилятора | - |
Новий відгук або коментар
Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G)
Немає в наявності
Код товару: 605079
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вертикальна підставка OfficePro LS730G — ідеальне рішення для організації зберігання ноутбуків, смартфонів та планшетів різних розмірів. Завдяки регульованому широкому слоту, який варіюється від 13 до 38 мм, ви з легкістю помістите свої пристрої без зайвих клопотів. Ця підставка обладнана щільним дном із нековзним силіконовим покриттям, яке забезпечує стійке розміщення та надійний захист від подряпин. Крім того, вона ефективно захищає ваш ноутбук від непередбачених бризок води, забезпечуючи безпеку вашого обладнання. Компактна та стильна вигнута форма підставки додає модний акцент вашому робочому простору. Її плавні лінії надають додатковий шар захисту від подряпин та надають вашим пристроям елегантний вигляд. Підставка має подвійний слот, що дозволяє зберігати два ноутбуки одночасно. Це робить її ідеальним інструментом для організації вашого робочого столу, забезпечуючи оптимальний порядок та легкість в роботі. З OfficePro LS730G ваші пристрої завжди будуть під рукою і готові до роботи.
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/21635899916131.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/63020809924448.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/86551614778344.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/95489697343179.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/18289451186091.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/15256417242406.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/89337092683673.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/44826149126511.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/75248672593845.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079] Підставка для ноутбука OfficePro (LS730G) [605079]](/content/images/8/390x390l80mc0/91054977950240.jpg)