платежі
по 350 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Вага | 531 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | від USB |
| Колір | Чорний |
| Кулер ( охолодження ) | Так |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальний розмір екрану | 16" |
| Матеріал конструкції | пластик + гума |
| Охолодження | активне |
| Регулювання положення | Так |
| Розмір | 300х230х15 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 75х75 мм |
| Тип | Настільна |