|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 1530 г |
|---|---|
| Висота столика в розкладеному стані | 290 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | від USB |
| Колір | Сірий |
| Кількість вентиляторів | 8 |
| Кількість виходів USB 2.0 | 2 |
| Максимальний розмір екрану | 17" |
| Матеріал конструкції | алюміній, пластик |
| Особливості | 2 USB-роз'єми. LCD дисплей. RGB підсвічування. підставка для мобільного телефону |
| Охолодження | активне |
| Розмір | 400х229х40 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 80х80х10 мм, 70х70х15 мм |
| Розмір столешні | 400 х 290 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 10-17" |
| Тип | охолодна підставка для ноутбука |
| Швидкість обертання вентилятора | 1750-2320 об/хв |
Новий відгук або коментар
Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040)
Немає в наявності
Код товару: 613987
899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Якщо ви шукаєте ефективне рішення для охолодження ноутбука, GamePro CP1040 стане ідеальним вибором. Оснащена чотирма вентиляторами 70 х 70 х 15 мм зі швидкістю 2320 об/хв та чотирма вентиляторами 80 х 80 х 10 мм (1750 об/хв), вона забезпечує інтенсивне відведення тепла навіть під час найвимогливіших ігор або ресурсомісткої роботи. GamePro CP1040 адаптується до потреб користувача завдяки 18 регульованим рівням висоти, що дозволяють знайти оптимальний кут нахилу для комфортної роботи. А завдяки 10 режимам RGB-підсвічування, ви зможете створити унікальну атмосферу, яка підкреслить ваш стиль. Підставка працює від низької напруги 5V, що зменшує енергоспоживання, зберігаючи високу продуктивність. Два USB-порти дозволяють підключати додаткові пристрої, а вбудований тримач для смартфона додає зручності, дозволяючи тримати гаджет у полі зору. LCD-дисплей показує поточну швидкість роботи вентиляторів, що дає змогу контролювати температурний режим. Виготовлена з алюмінієвого сплаву, верхня панель ефективно розсіює тепло, а міцний АБС-пластик гарантує довговічність конструкції.
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/83123060901069.jpg)
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/15953654852950.jpg)
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/49063451559261.jpg)
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/91139991496477.jpg)
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/44867032721458.jpg)
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/89274070570211.jpg)
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/23260284318749.jpg)
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/92643142369703.jpg)
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/92474861791112.jpg)
![Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987] Охолоджуюча підставка для ноутбука GamePro (CP1040) [613987]](/content/images/26/390x390l80mc0/58711279542877.jpg)