|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 1000 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | від USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | 5 |
| Кількість виходів USB 2.0 | 2 |
| Максимальний розмір екрану | 15.6" |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Особливості | регульований нахил підставки |
| Охолодження | активне |
| Розмір | 250х360х28 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 125х125х15 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 " |
| Тип | підставка для ноутбука |
| Швидкість обертання вентилятора | 1200 об/хв |
Новий відгук або коментар
Підставка для ноутбука GamePro (CP627)
Немає в наявності
Код товару: 605070
999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Охолоджувальна підставка GamePro – це потужна система охолодження з 5 вентиляторами, що обертаються із частотою 1000-1200 оборотів. Залізна сітка + пластиковий матеріал основи міцний та ідеальний у продуктивності розсіювання тепла. Вбудовані ніжки забезпечують розташування ноутбука під зручним кутом, а обмежувачі перешкоджають зісковзування. Підсвічування робить підставку не тільки ефективним гаджетом, але й стильним аксесуаром для геймерів. Завдяки підставці GamePro навіть тривалі ігрові баталії проходитимуть у зручності та без пошкодження та перегріву ноутбука. Нехай ваша гра проходить стильно та затишно. Температура вашого ноутбука залишається під контролем 5 потужних вентиляторів – грайте в улюблені ігри ще довше. У комплекті йде тримач для телефону, який можна легко встановити по обидва боки підставки для максимального комфорту у використанні. Швидкість обертання вентиляторів з підсвічуванням можна відрегулювати або за бажанням відключити. Завдяки обмежувачам ноутбук не зісковзуватиме, а за допомогою прогумованих ніжок можна зафіксувати висоту підставки.
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/55678238428043.jpg)
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/30758123272832.jpg)
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/62693882497433.jpg)
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/52795207196370.jpg)
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/54152801032298.jpg)
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/74474595010902.jpg)
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/79478506825394.jpg)
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/99726784588204.jpg)
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/40216183282481.jpg)
![Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070] Підставка для ноутбука GamePro (CP627) [605070]](/content/images/38/390x390l80mc0/34540384334198.jpg)