|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 320 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | від USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість виходів USB 2.0 | 1 |
| Максимальний розмір екрану | 15.6" |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Особливості | вентилятори з LED підсвічуванням |
| Охолодження | активне |
| Повітрянний потік | 23 CFM |
| Розмір | 330х250х27-50 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 120х120х15 мм |
| Розмір столешні | 330 х 250 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6" |
| Тип | охолодна підставка для ноутбука |
| Швидкість обертання вентилятора | 1000 об/хв |
Новий відгук або коментар
Охолоджуюча підставка для ноутбука Gembird Black 15.6" (NBS-1F15-04)
Немає в наявності
Код товару: 613982
278 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
- Компактна настільна підставка для ноутбуків до 15.6" - Охолодження ноутбука великим 12.5-см вентилятором для запобігання перегріву - Прохідний USB-роз’єм залишає порт вільним для іншого пристрою - Світлодіодне підсвічування вентилятора