|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 450 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | від USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний розмір екрану | 15.6" |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Особливості | вентилятори з LED підсвічуванням |
| Охолодження | активне |
| Повітрянний потік | 20 CFM |
| Розмір | 340x250x23 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 125х125х15 мм |
| Розмір столешні | 340 x 250 мм |
| Рівень шуму | 10 дБ |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 12-15" |
| Тип | охолодна підставка для ноутбука |
| Швидкість обертання вентилятора | 1500 об/хв |
Новий відгук або коментар
Підставка для ноутбука Gembird Black 15,6" (NBS-2F15-01)
Немає в наявності
Код товару: 608397
419 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактна настільна підставка для ноутбуків до 15.6 " Охолодження ноутбука двома вентиляторами для запобігання перегріву Прохідний USB-роз’єм залишає порт вільним для іншого пристрою Ергономічний дизайн з регулюванням висоти Світлодіодне підсвічування вентиляторів
![Підставка для ноутбука Gembird Black 15,6" (NBS-2F15-01) [608397] Підставка для ноутбука Gembird Black 15,6" (NBS-2F15-01) [608397]](/content/images/15/578x390l80mc0/37747861231015.jpg)
![Підставка для ноутбука Gembird Black 15,6" (NBS-2F15-01) [608397] Підставка для ноутбука Gembird Black 15,6" (NBS-2F15-01) [608397]](/content/images/15/800x328l80mc0/76965406312189.jpg)
![Підставка для ноутбука Gembird Black 15,6" (NBS-2F15-01) [608397] Підставка для ноутбука Gembird Black 15,6" (NBS-2F15-01) [608397]](/content/images/15/390x390l80mc0/17202700115639.jpg)