|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 214 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Сріблястий |
| Максимальний розмір екрану | 15" |
| Матеріал конструкції | алюміній |
| Охолодження | пасивне |
| Розмір | 237х45х17 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6" |
| Тип | підставка для ноутбука |
Новий відгук або коментар
Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274)
Немає в наявності
Код товару: 605061
399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
особливості: 1. Металева підставка, міцна, не хитка. 2. Інноваційний дизайн легко регулювати кут нахилу підставки для ноутбука. 3. Інтегрована конструкція для зберігання не займає багато місця. 4. Сумісність з різнорозмірними пристроями можна використовувати ноутбуки / планшети / книги.
![Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061] Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061]](/content/images/49/390x390l80mc0/32018785966275.jpg)
![Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061] Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061]](/content/images/49/390x390l80mc0/72920537716174.jpg)
![Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061] Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061]](/content/images/49/390x390l80mc0/40732962011553.jpg)
![Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061] Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061]](/content/images/49/390x390l80mc0/40946372730829.jpg)
![Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061] Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101 (HS083274) [605061]](/content/images/49/390x390l80mc0/60637707686312.jpg)