|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 650 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | від USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість виходів USB 2.0 | 2 |
| Максимальне навантаження | 2.8 кг |
| Максимальний розмір екрану | 17" |
| Матеріал конструкції | алюміній, пластик |
| Особливості | 2 х USB 2.0 Hub |
| Охолодження | активне |
| Розмір | 255х350х26 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 180х180х11 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Тип | підставка для ноутбука |
Новий відгук або коментар
Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B)
Немає в наявності
Код товару: 611056
749 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вражає своєю сучасною та елегантною конструкцією, виготовленою з високоякісного АБС-пластику та алюмінію. Стильний дизайн підставки поєднується з функціональністю, адже саме цей помічник забезпечить оптимальні умови для твого ноутбука. У цьому унікальному пристрої прихована справжня сила - великий вентилятор, що працює на швидкості 580 обертів в хвилину. Його розмір - це справжній гігант серед вентиляторів зі своїми 180 х 180 х 11 мм. Це означає, що твій ноутбук буде оточений прохолодою, завдяки високопродуктивній системі охолодження. Щоб забезпечити тобі максимальний комфорт, підставка має 8 різних рівнів висоти, які можна легко налаштовувати відповідно до твоїх потреб. Тепер ти можеш забути про непорозуміння з висотою та знаходити ідеальний кут для роботи чи розваг. Але це ще не все! Підставка також оснащена регулятором швидкості, щоб ти міг самостійно вибрати оптимальний режим охолодження для свого пристрою. Й як якісний бонус - два USB-роз’єми для того, щоб ти завжди мав можливість підключити свої гаджети. Забудь про перегрів та невигідні умови роботи - цей пристрій готовий стати твоїм вірним помічником, який допоможе тобі завжди залишатися на вершині продуктивності.
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/55821443658560.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/24459215491214.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/25392217707656.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/40627168505418.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/41467579120261.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/33787520660619.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/15212255773706.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/70618051576899.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/31841625509844.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056] Підставка для ноутбука OfficePro (CP500B) [611056]](/content/images/2/390x390l80mc0/26278524073223.jpg)