|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 1.84 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Максимальний розмір екрану | 17" |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Особливості | USB Port |
| Охолодження | пасивне |
| Розмір | 309x250x250 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Тип | підставка для ноутбука |
Новий відгук або коментар
Підставка для ноутбука OfficePro (LH524B)
Немає в наявності
Код товару: 618079
999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Тримач для ноутбука LH524B є популярним вибором для режимів роботи з подвійним екраном, забезпечуючи функцію дворівневого регулювання висоти та сумісність із шарнірними кронштейнами монітора. Його можна зручно скласти, щоб заощадити місце, коли він не використовується. Також він має регульовану глибину для розміщення пристроїв від 12 до 17 дюймів. Завдяки вентильованій панелі тримач забезпечує ефективне розсіювання тепла, запобігаючи перегріву під час тривалого використання ноутбука. Загалом LH524B пропонує універсальне та ефективне рішення для вирівнювання екранів, регулювання висоти та підвищення продуктивності в налаштуваннях з двома екранами.