|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 780 г |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Максимальний розмір екрану | 17" |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Охолодження | пасивне |
| Розмір | 292х230х74 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Тип | підставка для ноутбука |
Новий відгук або коментар
Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B)
Немає в наявності
Код товару: 605062
599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Покращення робочих налаштувань стає доступним завдяки використанню тримача для ноутбука LH313B. Це важливе обладнання має отвори VESA (75 x 75, 100 x 100), що забезпечують легку сумісність із більшістю кронштейнів. Регульовані затискачі з вирізом для кабелю надійно утримують ноутбуки розміром від 12 до 17, забезпечуючи доступ до всіх портів. Панель, що вентилюється, забезпечує ефективну вентиляцію та розсіювання тепла для оптимальної продуктивності ноутбука.
![Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062] Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062]](/content/images/41/390x390l80mc0/26762616083450.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062] Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062]](/content/images/41/390x390l80mc0/88428062485969.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062] Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062]](/content/images/41/390x390l80mc0/28418900245590.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062] Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062]](/content/images/41/390x390l80mc0/55480851261036.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062] Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062]](/content/images/41/390x390l80mc0/94587067592732.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062] Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062]](/content/images/41/390x390l80mc0/87640663730122.jpg)
![Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062] Підставка для ноутбука OfficePro (LH313B) [605062]](/content/images/41/390x390l80mc0/91935940584598.jpg)