|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 435 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G72 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | MediaTek MT8788 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 241.49 x 155.99 x 8.81 мм |
| Серія/родина планшета | Blackview Tab 10 WiFi |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2 ГГц |
| Колір | Зелений |
| Ємність батареї, mAh | 7680 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | відсутня |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green)
Немає в наявності
Код товару: 609974
6 813 грн
6 964 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Продуктивність і великий обсяг пам’яті Цей планшет забезпечує високий рівень продуктивності завдяки 8-ядерному процесору MT8788, виготовленому за 12-нм техпроцесом, з тактовою частотою до 2,0 ГГц. Пристрій оснащено 8 ГБ оперативної пам’яті з можливістю розширення у віртуальній пам’яті до 16 ГБ, що дозволяє комфортно працювати з багатьма завданнями одночасно. Вбудована пам’ять на 256 ГБ легко розширюється до 1 ТБ, що надає достатньо місця для зберігання файлів, фотографій та відео. Сучасний Android 13 Планшет працює під управлінням Android 13, що забезпечує потужний захист персональних даних. Він також оснащений Doke OS P3.0 — вдосконаленою системою, розробленою командою Blackview. Крім звичних функцій, таких як темний режим, режим читання та розділений екран, пристрій пропонує унікальні можливості: блокування екрана трьома пальцями, попередження про низький заряд батареї та сповіщення про передачу даних. Великий акумулятор і режим ПК для зручності роботи Завдяки батареї ємністю 7680 мАг планшет забезпечує тривалий час роботи в режимі енергозбереження. Цей пристрій ідеально підходить для перегляду відео, читання електронних книг, ігор чи прослуховування музики. Режим ПК дозволяє запускати кілька програм одночасно, перетворюючи планшет на ефективний інструмент для роботи та розваг.
![Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974] Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974]](/content/images/25/390x390l80mc0/81311989800224.jpg)
![Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974] Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974]](/content/images/25/390x390l80mc0/40313786299923.jpg)
![Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974] Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974]](/content/images/25/390x390l80mc0/96046582582837.jpg)
![Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974] Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974]](/content/images/25/390x390l80mc0/51938478678382.jpg)
![Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974] Планшет Blackview (Tab 10 WiFi 8/256GB Green) [609974]](/content/images/25/390x390l80mc0/86363234406552.jpg)