|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 430 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 238.5 x 157.5 x 7.4 мм |
| Серія/родина планшета | Blackview Tab 12 Pro |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 6580 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 ГБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey)
Немає в наявності
Код товару: 609976
6 932 грн
7 086 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зовнішній вигляд Планшет досить простий за дизайном, у ньому немає якихось нових інноваційних фішок. Товщина корпусу даної моделі становить 7.4 мм, вага 430 гр - досить непогано, як для сучасного гаджета з великим дисплеєм. Ззаду знаходяться камера і спалах, спереду дисплей із чорними рамками навколо – це практично і сучасно. Планшет пластиковий, але зібраний дуже добре – у цьому перевага пристроїв від компанії Blackview. Залізо Pro версія оснащується потужнішим процесором - Unisoc T606, внаслідок чого планшет може без проблем навіть ігри відтворювати - повноцінний бюджетний мультимедійний апарат! Пам’яті також додалося - 8 Гб оперативної та 128 Гб постійної. Планшет також оснащений акумулятором ємністю 6580 мАг, як і версія без приставки "Pro", тому на 4-5 годин активного екрана цього вистачить. Є можливість встановлення сім-карт, а також карти пам’яті замість другої сім-карти, тому 4G інтернет є. Дисплей Роздільна здатність дисплея становить 1920х1200 пікселів, діагональ дисплея 10.1 Дм. Це класичні показники для планшетів середнього цінового сегмента, завдяки яким Ви можете і відео з комфортом подивитися, і будь-яку роботу виконати досить якісно. Яскрава IPS матриця дозволяє працювати на вулиці, жодних проблем із оглядом не буде. Та й загалом - насичені кольори та високий рівень чутливості сенсора дозволять без проблем отримувати задоволення від роботи з планшетом.
![Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976] Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976]](/content/images/26/390x390l80mc0/33302014445557.jpg)
![Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976] Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976]](/content/images/26/390x390l80mc0/86799171324247.jpg)
![Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976] Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976]](/content/images/26/390x390l80mc0/90741639135103.jpg)
![Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976] Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976]](/content/images/26/390x390l80mc0/42652195854552.jpg)
![Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976] Планшет Blackview Tab 12 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 12 Pro 8/128GB Grey) [609976]](/content/images/26/390x390l80mc0/43179827269271.jpg)