|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 525 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.5" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 246.4 х 161.5 х 7.3 мм |
| Серія/родина планшета | Blackview Tab 15 Pro |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Блакитний |
| Ємність батареї, mAh | 8280 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue)
Немає в наявності
Код товару: 609977
7 697 грн
7 868 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Висока якість відображення 10,5-дюймовий екран із високою роздільною здатністю Blackview Tab 15 Pro забезпечує яскраве, чітке зображення для комфортного перегляду текстів, відео та фото. Потужний восьмиядерний процесор Процесор Unisoc T606 і розширена оперативна пам’ять дають змогу використовувати кілька застосунків одночасно без сповільнень, а вбудовані 256 ГБ пам’яті з підтримкою microSD-карт дають місце для всіх файлів і медіа. Об’ємний стереозвук Динаміки Smart-K Quad-Box створюють насичене стереозвучання, занурюючи вас в атмосферу фільмів і музики. Покращені камери 13-МП задня камера ідеально підходить для сканування документів, а 8-МП фронтальна забезпечує відмінну якість відеодзвінків і селфі. Бездротові можливості та LTE Wi-Fi, Bluetooth і LTE-з’єднання дають змогу підключатися до інтернету, обмінюватися даними та використовувати GPS-навігацію де завгодно. Довга автономна робота і легкість Батарея високої ємності позбавляє від постійної підзарядки, а вага всього 525 г робить Tab 15 Pro зручним для перенесення в будь-яких умовах.
![Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977] Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977]](/content/images/27/390x390l80mc0/94496080407493.jpg)
![Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977] Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977]](/content/images/27/390x390l80mc0/63423727338835.jpg)
![Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977] Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977]](/content/images/27/390x390l80mc0/36807652136210.jpg)
![Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977] Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977]](/content/images/27/390x390l80mc0/89832654249298.jpg)
![Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977] Планшет Blackview Tab 15 Pro 8/256GB 4G Dual Sim Blue (Tab 15 Pro 8/256GB Blue) [609977]](/content/images/27/390x390l80mc0/73705374425641.jpg)