|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 338 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 8.68" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1340x800 |
| Розміри | 211.7 х 124.4 х 8.4 мм |
| Серія/родина планшета | Blackview Tab 60 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 6050 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey)
Немає в наявності
Код товару: 609965
4 218 грн
4 451 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акуратність та портативність Вага Tab 60 всього 338 г – це робить його неймовірно компактним та зручним у щоденному використанні. Текстурна задня поверхня, пласкі рамки та заокруглені кути роблять цей планшет елегантним та привабливим для очей. Оптимальні розміри Потрібно опрацювати інформацію чи редагувати багато відео, але вам це не зручно робити на маленькому екрані телефону чи громіздкому планшеті? Тоді Blackview Tab 60 ідеальний варіант для вас. Він має HD дисплей з діагоналлю 8.68 дюймів, який ідеально підійде для роботи та навчання. Керуйте планшетом однією рукою та залишайтесь мобільними. Акустичний звук Smart-K Dual Box Blackview Tab 60 обладнаний подвійними динаміками, які чітко налаштовані для покращеної деталізації та створення відчуття присутності в кінотеатрі чи концертному залі. А високі частоти та потужні баси будуть приємним доповненням при прослуховуванні музики. Гібридний слот під SIM-карти Будьте мобільними не лише завдяки компактним розмірам Blackview Tab 60, а й завдяки функції підтримки SIM-карти. Дзвоніть, надсилайте повідомлення, оновлюйте статуси в соціальних мережах та орієнтуйтесь за допомогою онлайн-карт незалежно від того де ви перебуваєте.
![Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965] Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965]](/content/images/16/390x390l80mc0/60567447751389.jpg)
![Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965] Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965]](/content/images/16/390x390l80mc0/70051425772070.jpg)
![Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965] Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965]](/content/images/16/390x390l80mc0/93893241849296.jpg)
![Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965] Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965]](/content/images/16/390x390l80mc0/34834929379788.jpg)
![Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965] Планшет Blackview Tab 60 4/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 60 4/128GB Grey) [609965]](/content/images/16/390x390l80mc0/72870420114817.jpg)