|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 536 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 241 x 160 x 9 мм |
| Серія/родина планшета | Blackview Tab 7 Pro |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 6580 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Blackview Tab 7 Pro 6/128GB 4G Dual Sim Grey (Tab 7 Pro 6/128Gb Grey)
Немає в наявності
Код товару: 609981
4 986 грн
5 261 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Об’єм пам’яті та розширення Blackview Tab7 Pro має 6 ГБ + 4 ГБ віртуальної ОЗП та 128 ГБ вбудованої пам’яті з можливістю розширення до 1 ТБ за допомогою TF-картки (не входить до комплекту). Сертифікація Google GMS дає змогу завантажувати додатки з Google Play, такі як Facebook, Instagram і YouTube. Безпека з Android 12 Працює на новітній Android 12, забезпечуючи контроль конфіденційності та даних. Керуйте доступом до додатків, запобігаючи витоку інформації, а потужний процесор T606 з частотою до 2,0 ГГц забезпечує високу продуктивність. Високоякісний екран 10-дюймовий екран FHD+IPS з роздільною здатністю 1920х1200 забезпечує чіткість і точну передачу кольору, покращуючи візуальні враження. Підтримка 4G LTE Dual SIM і 5G WiFi дає змогу використовувати пристрій як смартфон і планшет. Тривала робота та широкі можливості підключення Батарея 6580 мАг, підтримка трансляції екрана для під’єднання до ТБ, функція OTG для під’єднання інших пристроїв, GPS-навігація, Face ID, режим ПК і захист очей - усе це робить Tab7 Pro зручним і універсальним планшетом.