|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 520.5 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G52 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процесор | Rockchip RK3562 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 246.5 х 163 х 9.9 мм |
| Серія/родина планшета | Blackview Tab 70 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 2 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2 ГГц |
| Колір | Блакитний |
| Ємність батареї, mAh | 6580 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | відсутня |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Blackview (Tab 70 WiFi 3/64GB Blue)
Немає в наявності
Код товару: 609967
2 971 грн
3 037 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чисте задоволення у ваших руках Відчуйте захоплення від Tab 70 WiFi – гладкого, тонкого та мінімалістичного. Його шовковисте відчуття, стильний зовнішній вигляд та мікровигнуті краї легко зроблять ваш цифровий спосіб життя яскравішим. 10,1-дюймовий HD+ дисплей Візуалізація, яка вау! Оцініть стильний та яскравий 10,1-дюймовий дисплей HD+ на Tab 70 WiFi! Завдяки чіткому зображенню та яскравим кольорам ваш контент оживе, як ніколи раніше. Приготуйтеся до захоплюючого враження від перегляду, яке зачаровує ваші очі. 3 режими комфорту для очей Спеціально для здоров’я ваших очей Tab 70 WiFi має кілька режимів комфорту для очей, які подбають про здоров’я ваших очей. Режим нічного освітлення забезпечує тепліші кольори вночі, щоб вам було легше заснути; Багаторівневий темний режим знижує навантаження на очі; Відновіть справжність читання газети або есе за допомогою режиму читання, який створює формат, подібний до Kindle. Підтримка Widevine L1 Disney+/Прайм Відео/Hulu Завдяки підтримці Widevine L1 ви можете отримати доступ до потокового відео 1080P Full HD на таких платформах, як Disney+, Amazon Prime Video та Hulu. Не бійтеся пропустити новітні епічні науково-фантастичні фільми, бойові фільми або захоплюючі жахливі фільми, звільнившись від високого тиску повсякденної роботи та навчання. Подвійні динаміки зі Smart-K Огорніть себе чудовим звуком Насолоджуйтесь захоплюючим стереозвуком завдяки подвійним динамікам Tab 70 WiFi та технології Smart-K. Підвищіть рівень своїх розваг завдяки насиченому динамічному звуку та насолоджуйтесь цим слуховим святом. Технологія Wi-Fi 6 Зробіть затримку справою минулого Завдяки передовій технології WiFi 6, що використовується в Tab 70 WiFi, потокова передача стала набагато кращою, і ви можете насолоджуватися фільмами 8K, завантажувати і вивантажувати великі файли, а також грами, що швидко реагують - і все це без буферизації. Насолоджуйтесь надійним покриттям від вашого гаража до другого поверху та забезпечуйте надшвидке з’єднання. Масивна батарея ємністю 6580 мАг Прощайте, проблеми з акумулятором Відчуйте неперевершену потужність потужного акумулятора Tab 70 WiFi ємністю 6580 мАг, який дозволить вам працювати весь день, не пропускаючи жодної секунди. Попрощайтеся із занепокоєнням про батарею та вітайте нескінченні розваги, продуктивність та зручність.
![Планшет Blackview (Tab 70 WiFi 3/64GB Blue) [609967] Планшет Blackview (Tab 70 WiFi 3/64GB Blue) [609967]](/content/images/18/390x390l80mc0/72780710400545.jpg)
![Планшет Blackview (Tab 70 WiFi 3/64GB Blue) [609967] Планшет Blackview (Tab 70 WiFi 3/64GB Blue) [609967]](/content/images/18/259x390l80mc0/34270487815948.jpg)
![Планшет Blackview (Tab 70 WiFi 3/64GB Blue) [609967] Планшет Blackview (Tab 70 WiFi 3/64GB Blue) [609967]](/content/images/18/613x390l80mc0/17615479657134.jpg)
![Планшет Blackview (Tab 70 WiFi 3/64GB Blue) [609967] Планшет Blackview (Tab 70 WiFi 3/64GB Blue) [609967]](/content/images/18/260x390l80mc0/47686522539411.jpg)