|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 484 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 241 x 156 x 7.5 мм |
| Серія/родина планшета | Blackview Tab 80 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Блакитний |
| Ємність батареї, mAh | 7680 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue)
Немає в наявності
Код товару: 609889
4 989 грн
5 264 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Тонка 7,5 мм і легка вага 484 г Тонкий. Світло. Оглушливий. Blackview Tab 80 не тільки відповідає, але й перевершує всі очікування щодо естетичного дизайну: від кропіткої піскоструминної обробки та анодування міцної задньої панелі з алюмінієвого сплаву до невимушеної стильної плескатої рами. Завдяки тонкому профілю (всього 7,5 мм) та невеликій вазі (484 г) він досягає вершини портативності. Великий 10,1-дюймовий дисплей Стати свідком пишноти на винятковому екрані Приготуйтеся здивуватися моменту, коли ваш погляд впаде на великий 10,1-дюймовий HD-дисплей Blackview Tab 80. Завдяки широким кутам огляду, винятковій передачі кольорів і вражаюче яскравим деталям ви будете зачаровані незалежно від того, захоплені ви улюбленими телешоу або захоплюючими іграми. Підтримка Widevine L1 Почніть свою свободу від перегляду запою Пориньте в море безперервних веселощів після довгої робочої зміни, щоб отримати доступ до Hulu, Disney+ або Amazon Prime Video у чудовому дозволі 1080P на Tab 80. Завдяки підтримці Widevine L1 ви не пропустите жодного трендового контенту, навіть вашого коханого. найкращі телепередачі або останні кінематографічні релізи. Подвійні динаміки Smart-K BOX Подвійний звук, подвійне захоплення Розширте свою слухову подорож за допомогою двох динаміків Smart-K BOX Tab 80. Він ретельно формує бездоганний, точно налаштований звук без будь-яких переривань, поки ви граєте, насолоджуєтеся симфонічною величчю і поринає в кінематографічний запал фільмів. Масивна батарея ємністю 7680 мАг Зарядіть свій день акумулятором більшої ємності Чи це вирішальна робоча зустріч або важлива гра, масивна батарея Tab 80 ємністю 7680 мАг забезпечує тривалу роботу, яка виходить далеко за межі одного дня використання, позбавляючи вас від занепокоєння з приводу батареї в ці критичні моменти.
![Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889] Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889]](/content/images/18/376x390l80mc0/39439168410739.jpg)
![Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889] Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889]](/content/images/18/277x390l80mc0/97011945738012.jpg)
![Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889] Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889]](/content/images/18/256x390l80mc0/68687020022082.jpg)
![Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889] Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889]](/content/images/18/191x390l80mc0/46443679372138.jpg)
![Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889] Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889]](/content/images/18/190x390l80mc0/97234857268471.jpg)
![Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889] Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Blue (Tab 80 8/128GB Blue) [609889]](/content/images/18/190x390l80mc0/27869258385316.jpg)