|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| 3G | Так |
|---|---|
| 4G/LTE | Так |
| BeiDou | Так |
| Bluetooth | Так |
| Cпалах | Так |
| GALILEO | Так |
| GPS | Так |
| Sim | Так |
| Wi-Fi | 1 |
| Ємність батареї | 8200.00 |
| Вага | 544 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| ГЛОНАСС | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково | Fast Charge 10W. гіроскоп. датчик освітленості |
| Діагональ екрану | 10.92" |
| Комплектація | зарядний пристрій, кабель USB, документація, планшет, Інструмент для витягання Sim-карти |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мережа | GSM, HSPA, LTE |
| Мультимедіа | FM-радіо, гучномовець |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Порти підключення | 3.5 мм аудіо, OTG, USB Type-C |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розмір SIM-карти | Nano-SIM |
| Розміри | 256.9 x 168.5 x 9.5 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Тилова камера | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип матриці | IPS / PLS |
| Фронтальна камера (опис) | 2 Мп |
| Фронтальна камера для відеодзвінків | Так |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Чіпсет | UMS9230 (T606) |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 8200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB. Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G. Wi-Fi. 4G. Bluetooth |
| Вага, г | 544.00 |
| Висота (мм) | 169 |
| Колір задньої панелі | Сірий |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | Так |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип | Продуктивні |
| Товщина, мм | 9.50 |
| Ширина, мм | 257 |
| Кількість SIM-карт, шт. | 2 |
Новий відгук або коментар
Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118)
Немає в наявності
Код товару: 701257
6 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) - це не просто ґаджет, а справжня знахідка для тих, хто цінує якість, універсальність та потужність в єдиному приладі. Це рішення для людей, які завжди на зв'язку, хто потребує щоденної продуктивності та розваг на найвищому рівні.
Завдяки великому 11-дюймовому екрану (10.92") з IPS-матрицею (PLS), цей планшет гарантує вражаючі візуальні відчуття. Яскравість і чіткість зображення при роздільній здатності 1280 x 800 забезпечують комфортне переглядання улюблених відео, читання або роботу з документами. Антиблікова поверхня екрана робить його ідеальним для використання при будь-якому освітленні.
Під капотом у Blackview Tab 90 захований потужний процесор Unisoc T606 з 8 ядрами, який дозволяє виконувати складні операції без затримок. 8 ГБ оперативної пам'яті гарантують швидкість у всіх додатках, а 128 ГБ вбудованої пам’яті означають, що у вас завжди буде достатньо місця для збереження даних, фотографій або відео.
Цей планшет ще більш привабливий завдяки власній підтримці Dual SIM та здатності здійснювати дзвінки через 3G/4G мережі. Це реальна заміна для традиційних смартфонів і зручний пристрій для тих, хто часто подорожує або веде активне життя. З'єднання з інтернетом є швидким і безперервним завдяки вбудованим Bluetooth та Wi-Fi.
Не обійшов увагою виробник і можливості камери. У розпорядженні користувача основна камера на 5 Мп, яка готова зберегти ваші найцінніші моменти, а фронтальна камера на 2 Мп стане у нагоді для відеодзвінків чи селфі.
Операційна система Android 14 відкриває доступ до найновіших інновацій і підтримує безліч додатків, що підвищують ваші можливості для продуктивності та розваг. Важливою особливістю є ємність батареї на 8200 mAh, що дозволяє працювати без підзарядки протягом цілого дня. А підтримка Fast Charge 10W забезпечує швидке поновлення заряду, що зекономить ваш час.
Додаткові функції, такі як гіроскоп та датчик освітленості, роблять Blackview Tab 90 ще більш інтерактивним і зручним для користувача пристроєм. З цим планшетом ви відчуєте, наскільки легко і комфортно можна використовувати сучасні технології у повсякденному житті.
Обираючи Blackview Tab 90, ви отримуєте елегантний та надійний пристрій, який стане вашим незамінним супутником у цифровому світі, задовольняючи ваші потреби у зв'язку, роботі та розвагах на кожному кроці. Використовуйте найкращі технології, доступні вже сьогодні!
Завдяки великому 11-дюймовому екрану (10.92") з IPS-матрицею (PLS), цей планшет гарантує вражаючі візуальні відчуття. Яскравість і чіткість зображення при роздільній здатності 1280 x 800 забезпечують комфортне переглядання улюблених відео, читання або роботу з документами. Антиблікова поверхня екрана робить його ідеальним для використання при будь-якому освітленні.
Під капотом у Blackview Tab 90 захований потужний процесор Unisoc T606 з 8 ядрами, який дозволяє виконувати складні операції без затримок. 8 ГБ оперативної пам'яті гарантують швидкість у всіх додатках, а 128 ГБ вбудованої пам’яті означають, що у вас завжди буде достатньо місця для збереження даних, фотографій або відео.
Цей планшет ще більш привабливий завдяки власній підтримці Dual SIM та здатності здійснювати дзвінки через 3G/4G мережі. Це реальна заміна для традиційних смартфонів і зручний пристрій для тих, хто часто подорожує або веде активне життя. З'єднання з інтернетом є швидким і безперервним завдяки вбудованим Bluetooth та Wi-Fi.
Не обійшов увагою виробник і можливості камери. У розпорядженні користувача основна камера на 5 Мп, яка готова зберегти ваші найцінніші моменти, а фронтальна камера на 2 Мп стане у нагоді для відеодзвінків чи селфі.
Операційна система Android 14 відкриває доступ до найновіших інновацій і підтримує безліч додатків, що підвищують ваші можливості для продуктивності та розваг. Важливою особливістю є ємність батареї на 8200 mAh, що дозволяє працювати без підзарядки протягом цілого дня. А підтримка Fast Charge 10W забезпечує швидке поновлення заряду, що зекономить ваш час.
Додаткові функції, такі як гіроскоп та датчик освітленості, роблять Blackview Tab 90 ще більш інтерактивним і зручним для користувача пристроєм. З цим планшетом ви відчуєте, наскільки легко і комфортно можна використовувати сучасні технології у повсякденному житті.
Обираючи Blackview Tab 90, ви отримуєте елегантний та надійний пристрій, який стане вашим незамінним супутником у цифровому світі, задовольняючи ваші потреби у зв'язку, роботі та розвагах на кожному кроці. Використовуйте найкращі технології, доступні вже сьогодні!
![Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257] Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257]](/content/images/4/390x390l80mc0/15508685107898.jpg)
![Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257] Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257]](/content/images/4/390x390l80mc0/66555343000813.jpg)
![Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257] Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257]](/content/images/4/390x390l80mc0/72474621107683.jpg)
![Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257] Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257]](/content/images/4/390x390l80mc0/46849850000070.jpg)
![Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257] Планшет Blackview Tab 90 11" 8GB/128GB / Dual SIM / Gray (6931548318118) [701257]](/content/images/4/390x390l80mc0/74096512900064.jpg)