|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Діагональ екрану | 8" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал. пластик |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Unisoc T615 |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розмір SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS / PLS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота процесора (детально) | 1.8 ГГц |
| Ємність батареї, mAh | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB. Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G. Wi-Fi. 4G. Bluetooth |
| Вага, г | 336.00 |
| Висота (мм) | 125.9 |
| Колір задньої панелі | Помаранчевий |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | Так |
| Навігаційна система | GPS |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип | Початкового рівня |
| Товщина, мм | 8.20 |
| Ширина, мм | 198.6 |
| Кількість SIM-карт, шт. | 2 |
Новий відгук або коментар
Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235)
Немає в наявності
Код товару: 719142
4 369 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Елегантний та багатофункціональний планшет Blackview ZENO 1 – ваш ідеальний помічник як для роботи, так і для розваг. Завдяки надійному та швидкодійному процесору Unisoc T615 з восьмиядерною архітектурою, ви зможете насолоджуватися плавним виконанням усіх завдань, не відчуваючи жодних гальмувань. Більше того, інтегрований штучний інтелект допоможе оптимізувати роботу пристрою, забезпечуючи високопродуктивний досвід користування.
Екран із IPS (PLS) матрицею діагоналлю 8 дюймів та роздільною здатністю 1280 х 800 гарантує бездоганну якість зображення з яскравістю 350 ніт. Обирайте серед режимів читання, нічного чи темного режиму, адаптуючи екран під різні умови освітлення. Завдяки підтримці Widevine L1, ви можете переглядати високоякісне відео до 1080р з популярних сервісів, таких як Netflix, HBO, Amazon Prime та інших.
Планшет Blackview ZENO 1 оснащений подвійною камерою: як основною на 8 Мп, так і фронтальною на 8 Мп, що робить його ідеальним для відеодзвінків та створення якісних світлин. Функція Google Smart Lens та технологія розпізнавання обличчя відкривають нові можливості для зйомок і комунікації. Насолоджуйтесь об’ємним звуком завдяки двом Smart-K динамікам.
Що стосується пам’яті, цей планшет має 4 ГБ оперативної пам’яті, що забезпечує швидке перемикання між додатками, і 64 ГБ вбудованої пам’яті, яку можна розширити до 2 ТБ за допомогою TF-карти. Ви зможете без проблем зберігати улюблені ігри, програми, мультимедіа та документи. Перевіреними помічниками у вашій продуктивності стануть попередньо встановлений професійний пакет WPS Office та функція Split View, яка дозволяє одночасно переглядати два вікна.
Бездротові можливості, такі як 4G, Bluetooth та дводіапазонний Wi-Fi 5, забезпечують швидкі мережеві підключення та обмін даними. З підтримкою навігаційних систем GPS, Glonass, Beidou та Galileo, ви дізнаєтеся, як швидко дістатися до місця призначення навіть на невідомій території.
Потужний акумулятор ємністю 6000 мАг гарантує автономність до 17 годин прослуховування музики або 8 годин перегляду відео, забезпечуючи вам надійну підтримку протягом усього дня. Її ультратонкий дизайн, вага 336,5 г та товщина лише 8,2 мм, робить Blackview ZENO 1 відмінним компаньйоном для подорожей та активного способу життя.
Для додаткової безпеки та зручності у використанні планшет забезпечується захисним чохлом-підставкою та армованою захисною плівкою у комплекті – для надійного збереження ваших даних та комфортної роботи в будь-яких умовах. Виберіть Blackview ZENO 1 і насолоджуйтеся винятковою якістю за доступною ціною!
Екран із IPS (PLS) матрицею діагоналлю 8 дюймів та роздільною здатністю 1280 х 800 гарантує бездоганну якість зображення з яскравістю 350 ніт. Обирайте серед режимів читання, нічного чи темного режиму, адаптуючи екран під різні умови освітлення. Завдяки підтримці Widevine L1, ви можете переглядати високоякісне відео до 1080р з популярних сервісів, таких як Netflix, HBO, Amazon Prime та інших.
Планшет Blackview ZENO 1 оснащений подвійною камерою: як основною на 8 Мп, так і фронтальною на 8 Мп, що робить його ідеальним для відеодзвінків та створення якісних світлин. Функція Google Smart Lens та технологія розпізнавання обличчя відкривають нові можливості для зйомок і комунікації. Насолоджуйтесь об’ємним звуком завдяки двом Smart-K динамікам.
Що стосується пам’яті, цей планшет має 4 ГБ оперативної пам’яті, що забезпечує швидке перемикання між додатками, і 64 ГБ вбудованої пам’яті, яку можна розширити до 2 ТБ за допомогою TF-карти. Ви зможете без проблем зберігати улюблені ігри, програми, мультимедіа та документи. Перевіреними помічниками у вашій продуктивності стануть попередньо встановлений професійний пакет WPS Office та функція Split View, яка дозволяє одночасно переглядати два вікна.
Бездротові можливості, такі як 4G, Bluetooth та дводіапазонний Wi-Fi 5, забезпечують швидкі мережеві підключення та обмін даними. З підтримкою навігаційних систем GPS, Glonass, Beidou та Galileo, ви дізнаєтеся, як швидко дістатися до місця призначення навіть на невідомій території.
Потужний акумулятор ємністю 6000 мАг гарантує автономність до 17 годин прослуховування музики або 8 годин перегляду відео, забезпечуючи вам надійну підтримку протягом усього дня. Її ультратонкий дизайн, вага 336,5 г та товщина лише 8,2 мм, робить Blackview ZENO 1 відмінним компаньйоном для подорожей та активного способу життя.
Для додаткової безпеки та зручності у використанні планшет забезпечується захисним чохлом-підставкою та армованою захисною плівкою у комплекті – для надійного збереження ваших даних та комфортної роботи в будь-яких умовах. Виберіть Blackview ZENO 1 і насолоджуйтеся винятковою якістю за доступною ціною!
![Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142] Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142]](/content/images/20/390x390l80mc0/48600644844933.jpg)
![Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142] Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142]](/content/images/20/390x390l80mc0/28433948185093.jpg)
![Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142] Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142]](/content/images/20/390x390l80mc0/61707551490188.jpg)
![Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142] Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142]](/content/images/20/390x390l80mc0/76422064825037.jpg)
![Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142] Планшет Blackview Tab Zeno 1 8" 4/64GB LTE Orange (6931548323235) [719142]](/content/images/20/390x390l80mc0/56049690540857.jpg)