|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | Немає даних |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 12" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T620 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Розміри | 281.6 x177 x 7.9 мм |
| Серія/родина планшета | Doogee T36 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.2 ГГц |
| Колір | Чорний |
| Ємність батареї, mAh | 8800 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black)
Немає в наявності
Код товару: 609930
7 540 грн
8 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DOOGEE T36 – новий потужний та стильний планшет для будь-яких завдань. Планшет працює на Android 15, що забезпечує швидку, плавну та безпечну роботу. Планшет оснащений 12-дюймовим FHD+ дисплеєм з технологією EyeComfort, що забезпечує комфортний перегляд без навантаження на очі, а підтримка WideVine L1 дозволяє насолоджуватись відео у високій якості. Восьмиядерний процесор Unisoc T620, 8 ГБ оперативної пам'яті (з можливістю розширення до 20 ГБ) та 256 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують високу продуктивність та роблять DOOGEE T36 ідеальним для багатозадачності. Основна камера на 13 МП та передня на 8 МП забезпечують чіткі фото та відеодзвінки. Потужний акумулятор на 8800 мАг гарантує тривалу автономну роботу, а підтримка OTG дозволяє використовувати планшет для заряджання інших пристроїв. Подвійні динаміки з ефектом занурення дарують відмінний звук, а наявність двох слотів для SIM-карт, роз'єму 3,5 мм, та розблокування по обличчю роблять його універсальним рішенням для роботи та розваг.
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/390x390l80mc0/42829798341310.jpg)
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/390x390l80mc0/43988058221988.jpg)
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/390x390l80mc0/71318743684455.jpg)
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/390x390l80mc0/25064596444416.jpg)
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/183x390l80mc0/80355782037984.jpg)
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/623x390l80mc0/14420469434708.jpg)
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/421x390l80mc0/55112913681302.jpg)
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/597x390l80mc0/52766185982747.jpg)
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/750x390l80mc0/12869619965557.jpg)
![Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930] Планшет (Doogee T36 8/256Gb Urban Black) [609930]](/content/images/42/514x390l80mc0/78877742877253.jpg)