|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 512 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Діагональ екрану | 11" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 257.3 х 168.8 х 7.5 мм |
| Серія/родина планшета | Doogee Tab E3 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.2 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 8800 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Так |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition)
Немає в наявності
Код товару: 613118
8 722 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Doogee Tab E3 — це універсальний планшет, який поєднує високу продуктивність і зручний дизайн. Завдяки потужним характеристикам, він підходить для роботи та розваг, забезпечуючи швидку обробку даних і приємний досвід користування. Екран пристрою дає чітке зображення, а довгий час роботи без підзарядки дозволяє використовувати його протягом тривалого часу. Завдяки 11-дюймовому дисплею, що забезпечує широкий кут огляду, ви можете вільно переглядати контент. Більше видимого контенту для підвищення ефективності робочого процесу Планшет із співвідношенням сторін 16:10 забезпечує більше вертикального простору екрана порівняно зі звичайним екраном. Такий дизайн дозволяє відображати більший вміст під час таких дій, як перегляд веб-сторінок, читання документів та робота з електронними таблицями, мінімізуючи потребу в прокручуванні та тим самим підвищуючи продуктивність. Міцна конструкція та надійність в поєднанні з сучасними функціями роблять його відмінним вибором для щоденного використання. Doogee Tab E3 працює під управлінням системи Android 15, що гарантує безперебійну та ефективну роботу різноманітних додатків на пристрої. Крім того, Android 15 представляє передові функції конфіденційності та безпеки, які пропонують користувачам ряд персоналізованих налаштувань для задоволення їхніх вимог до захисту конфіденційності.
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/11708274882149.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/12870183543485.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/13904465892601.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/82964208018625.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/34927963915497.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/67828879937545.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/45227885387505.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/16931653891378.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/91573902104510.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/77155749320010.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/80818907215530.jpg)
![Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118] Планшет Doogee (Tab E3 8/256 Grey VIP Edition) [613118]](/content/images/12/390x390l80mc0/54695370935679.jpg)