|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 485 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T7200 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 240.5 х 158.9 х 8.0 мм |
| Серія/родина планшета | Doogee Tab G5 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Чорний |
| Ємність батареї, mAh | 7500 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black)
Немає в наявності
Код товару: 619268
4 868 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DOOGEE Tab G5 — стильний та функціональний планшет, створений для комфортного щоденного використання. Великий 10.1-дюймовий IPS HD дисплей з частотою оновлення 120 Гц забезпечує плавне зображення та приємний перегляд відео, навчальних матеріалів, сайтів і соціальних мереж. Завдяки 8-ядерному процесору Unisoc T7200, 20 ГБ оперативної пам’яті (з урахуванням розширення) та 128 ГБ вбудованої пам’яті планшет легко справляється з повсякденними задачами, додатками та мультимедійним контентом. Підтримка 4G LTE, двох SIM-карт, Wi-Fi 5 і Bluetooth 5.0 дозволяє залишатися на зв’язку будь-де. Ємний акумулятор 7500 мА·год забезпечує тривалий час автономної роботи, а подвійні динаміки, камери 8 МП + 5 МП, роз’єм 3.5 мм та сучасна Android 16 роблять DOOGEE Tab G5 чудовим вибором для навчання, роботи, спілкування та розваг.
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/56688026373615.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/96707397932693.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/28846125462211.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/75980087172761.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/81494589413755.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/93632131242748.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/20451283431517.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/40725658557022.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/50073455833873.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/22248410271283.jpg)
![Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268] Планшет Doogee Tab G5 3/128GB Black (Tab G5 3/128 Black) [619268]](/content/images/21/390x390l80mc0/64367067629204.jpg)