|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | Fast Charge 18W. гіроскоп. датчик освітленості |
| Діагональ екрану | 11" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc T7280 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розмір SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS / PLS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота процесора (детально) | 2.2 ГГц |
| Ємність батареї, mAh | 8000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB. Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi. 4G. Bluetooth |
| Вага, г | 528.00 |
| Висота (мм) | 256.9 |
| Колір задньої панелі | Чорний |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Навігаційна система | A-GPS |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип | Продуктивні |
| Товщина, мм | 8.20 |
| Ширина, мм | 168.4 |
| Кількість SIM-карт, шт. | 2 |
Новий відгук або коментар
Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188)
Немає в наявності
Код товару: 717674
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Планшет Doogee Tab G6+ - ідеальне поєднання високоякісної продуктивності та елегантного дизайну, що підходить як для роботи, так і для розваг. Завдяки потужним 8 ядрам процесора та вражаючому обсягу оперативної пам'яті 8 ГБ, цей пристрій здатний швидко обробляти будь-які завдання, будь то мультимедійні презентації, ігри або стрімінг високої якості.
Технологія IPS (PLS) забезпечує високу чіткість зображення та передає насичені кольори на дисплеї з діагоналлю 11 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1200. Протягом тривалого часу ви зможете насолоджуватися улюбленим контентом завдяки ємній батареї на 8000 mAh з підтримкою Fast Charge 18W. Це дозволяє швидко заряджати планшет, щоб знову повернутися до роботи або розваг без зайвих затримок.
Doogee Tab G6+ підтримує бездротові технології, такі як Wi-Fi, 4G та Bluetooth, що дає можливість завжди бути на зв'язку. Навігаційна система, що включає BDS, ГЛОНАСС, GPS, A-GPS та Galileo, забезпечує точне визначення вашого розташування, де б ви не були. Завдяки наявності двох слотів для SIM-карт, ви зможете з легкістю перемикати мережі та залишатися мобільними.
Фото- та відеознімання не розчарує власників цього планшета. Основна камера на 13 Мп дозволяє робити яскраві фотографії, а фронтальна камера на 5 Мп ідеально підходить для відеодзвінків та селфі.
Планшет працює на системі Android 15, що забезпечує швидкий та надійний доступ до численних додатків. Покращені функції конфіденційності та безпеки гарантують захист ваших даних, пропонуючи персоналізовані налаштування.
Доповнений такими корисними датчиками, як датчик освітленості та гіроскоп, Doogee Tab G6+ забезпечує адаптовану під різні умови діяльність. Завдяки його надійності та витривалості в поєднанні з інноваційними функціями, цей планшет стане вашим незамінним помічником у щоденному житті. Незалежно від того, чи використовуєте ви його для роботи, навчання або розваг, цей пристрій гарантує надійність і якість на кожному кроці.
Технологія IPS (PLS) забезпечує високу чіткість зображення та передає насичені кольори на дисплеї з діагоналлю 11 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1200. Протягом тривалого часу ви зможете насолоджуватися улюбленим контентом завдяки ємній батареї на 8000 mAh з підтримкою Fast Charge 18W. Це дозволяє швидко заряджати планшет, щоб знову повернутися до роботи або розваг без зайвих затримок.
Doogee Tab G6+ підтримує бездротові технології, такі як Wi-Fi, 4G та Bluetooth, що дає можливість завжди бути на зв'язку. Навігаційна система, що включає BDS, ГЛОНАСС, GPS, A-GPS та Galileo, забезпечує точне визначення вашого розташування, де б ви не були. Завдяки наявності двох слотів для SIM-карт, ви зможете з легкістю перемикати мережі та залишатися мобільними.
Фото- та відеознімання не розчарує власників цього планшета. Основна камера на 13 Мп дозволяє робити яскраві фотографії, а фронтальна камера на 5 Мп ідеально підходить для відеодзвінків та селфі.
Планшет працює на системі Android 15, що забезпечує швидкий та надійний доступ до численних додатків. Покращені функції конфіденційності та безпеки гарантують захист ваших даних, пропонуючи персоналізовані налаштування.
Доповнений такими корисними датчиками, як датчик освітленості та гіроскоп, Doogee Tab G6+ забезпечує адаптовану під різні умови діяльність. Завдяки його надійності та витривалості в поєднанні з інноваційними функціями, цей планшет стане вашим незамінним помічником у щоденному житті. Незалежно від того, чи використовуєте ви його для роботи, навчання або розваг, цей пристрій гарантує надійність і якість на кожному кроці.
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/31219369797239.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/79144979806347.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/59045385415089.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/49805198376887.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/74934135793741.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/72225709113271.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/53989533319225.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/90894818611900.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/70003953672059.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/33197235651577.jpg)
![Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674] Планшет Doogee Tab G6+ 11" 8/256GB 4G (LTE) Black (6923740264188) [717674]](/content/images/19/390x390l80mc0/91133741938781.jpg)