|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 528 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 11" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T7280 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 256.9 х 168.4 х 8.2 мм |
| Серія/родина планшета | Doogee Tab G6+ |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.2 ГГц |
| Колір | Чорний |
| Ємність батареї, mAh | 8000 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black)
Немає в наявності
Код товару: 610006
6 843 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Doogee Tab G6+ - це універсальний планшет, який поєднує високу продуктивність і зручний дизайн. Завдяки потужним характеристикам, він підходить для роботи та розваг, забезпечуючи швидку обробку даних і приємний досвід користування. Екран пристрою дає чітке зображення, а довгий час роботи без підзарядки дозволяє використовувати його протягом тривалого часу. Завдяки 11-дюймовому дисплею, що забезпечує широкий кут огляду, ви можете вільно переглядати контент. Міцна конструкція та надійність в поєднанні з сучасними функціями роблять його відмінним вибором для щоденного використання. Doogee Tab G6+ працює під управлінням системи Android 15, що гарантує безперебійну та ефективну роботу різноманітних додатків на пристрої. Крім того, Android 15 представляє передові функції конфіденційності та безпеки, які пропонують користувачам ряд персоналізованих налаштувань для задоволення їхніх вимог до захисту конфіденційності.
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/22820864932399.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/54425888560912.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/81625991477647.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/34229688703775.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/95509125647625.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/32008759224335.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/53723329473392.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/90759057176091.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/49209943469697.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/56196552524698.jpg)
![Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006] Планшет Doogee (Tab G6+ 8/256 Black) [610006]](/content/images/49/390x390l80mc0/16087112388056.jpg)