|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 514 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G52 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Rockchip RK3562 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 245.3 х 163.3 х 9.9 мм |
| Серія/родина планшета | Doogee U10 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 5060 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | відсутня |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey)
Немає в наявності
Код товару: 609892
3 002 грн
3 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інноваційна продуктивність Doogee U10 оснащена чотириядерним процесором RK3562, забезпечуючи високу продуктивність для різноманітних завдань, від перегляду фільмів до ігор та багатозадачності. Розширювана до 1 ТБ, що забезпечує достатнє місце для зберігання даних, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача з покращеною безпекою та приватністю. Завдяки потужній батареї DOOGEE U10, ви отримаєте можливість поринути у світ ігор, перегляду фільмів та серфінгу в інтернеті без необхідності постійної підзарядки. Цей планшет спроектований так, щоб максимізувати ваше задоволення від використання та мінімізувати переривання, викликані необхідністю заряджання, роблячи його ідеальним супутником для тривалих подорожей або домашнього дозвілля.
![Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892] Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892]](/content/images/21/390x390l80mc0/77797207998081.jpg)
![Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892] Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892]](/content/images/21/403x390l80mc0/85558027351718.jpg)
![Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892] Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892]](/content/images/21/408x390l80mc0/36883383989700.jpg)
![Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892] Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892]](/content/images/21/390x390l80mc0/89530600838766.jpg)
![Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892] Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892]](/content/images/21/390x390l80mc0/16302441189605.jpg)
![Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892] Планшет (Doogee U10 4/128GB Grey) [609892]](/content/images/21/390x390l80mc0/20009371192518.jpg)