|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | Немає даних |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.95" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 257 х 169.6 х 7.9 мм |
| Серія/родина планшета | Doogee U11 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Чорний |
| Ємність батареї, mAh | 8580 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет (Doogee U11 4/128GB Black)
Немає в наявності
Код товару: 609911
4 293 грн
4 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Захоплюючий перегляд на великому екрані Планшет Doogee U11 оснащений 10,95-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 1280 х 800 пікселів. Завдяки технології IPS зображення залишається яскравим та чітким під будь-яким кутом, а частота оновлення 90 Гц робить взаємодію з пристроєм максимально плавним. Це ідеальний вибір для перегляду фільмів, роботи з документами чи ігор. Потужна продуктивність Серцем планшета є восьмиядерний процесор Unisoc T606 із тактовою частотою 1,6 ГГц, який забезпечує швидку обробку даних та стабільну роботу додатків. Вбудовані 4 ГБ оперативної пам’яті можуть бути розширені до 9 ГБ за допомогою технології віртуальної пам’яті, що гарантує комфортну багатозадачність. Об’єм вбудованої пам’яті 128 ГБ із підтримкою карт microSD до 2 ТБ дозволяє зберігати величезну кількість файлів, фотографій та відео. Довговічна батарея та сучасні технології Місткість акумулятора 8580 мАч забезпечує до декількох днів автономної роботи у стандартному режимі. Підтримка швидкого заряджання 10 Вт дозволяє швидко повернути пристрій. Для розваг передбачено високоякісні подвійні динаміки, а наявність роз’єму 3,5 мм порадує любителів дротових навушників. Якісна камера та зручність використання Планшет оснащений 13 Мп основною камерою для яскравих знімків та 5 Мп фронтальною камерою для відеодзвінків. Підтримка технології розпізнавання обличчя додає зручності та безпеки, а сертифікат Widevine L1 забезпечує перегляд відео у високій роздільній здатності на стрімінгових платформах. Компактний та стильний дизайн При товщині корпусу всього 7,9 мм та вазі близько 500 г Doogee U11 легко взяти із собою. Чорний пластиковий корпус надає пристрою сучасного та мінімалістичного вигляду. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає баланс між функціональністю, портативністю та елегантністю. Doogee U11 - це надійний помічник для роботи, навчання та розваг!
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/88107950030010.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/87513889141994.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/45916531297252.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/49090062938614.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/47289747436869.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/29362786108094.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/66834584065755.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/46305654078380.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/79000917273394.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/63400287165035.jpg)
![Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911] Планшет (Doogee U11 4/128GB Black) [609911]](/content/images/35/390x390l80mc0/30834363864859.jpg)