|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 509 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G52 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процесор | Rockchip RK3562 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 245.3 х 163.3 х 9.9 мм |
| Серія/родина планшета | Doogee U9 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 2 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 5060 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | відсутня |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет (Doogee U9 3/64GB Gray)
Немає в наявності
Код товару: 609891
2 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Планшет Doogee Tab U9 відкриває нову еру візуальних технологій з його 10,1-дюймовим IPS HD-дисплеєм, забезпечуючи неперевершену якість зображення. Цей екран не просто відображає вміст; він занурює вас у нього, перетворюючи перегляд відео, читання книг або серфінг в інтернеті на захоплюючу пригоду. З яскравістю 300 нит, Doogee U9 гарантує, що ваше зображення залишиться ясним і живим навіть за яскравого сонячного світла. Цей широкий діапазон кольорів дає можливість побачити зображення та відео в їхній справжній красі, з яскравими та точними відтінками, які пожвавлюють кожен кадр. Незалежно від того, чи редагуєте ви фотографії, дивіться фільми або граєте в ігри, Doogee U9 забезпечує безпрецедентну глибину та яскравість кольору. Відео у високій роздільній здатності без компромісів Ця функція гарантує, що Ви отримаєте доступ до вашого улюбленого контенту з кришталево чистим зображенням, роблячи кожен перегляд таким, що запам’ятовується. Потоковий перегляд фільмів, серіалів та другого контенту стає більш залучаючим завдяки цій передовій функції. Стереозвук високої якості Ці динаміки не тільки підсилюють кожен звук, але й забезпечують чистоту та глибину аудіо, будь то під час перегляду фільмів, прослуховування музики чи гри. Надшвидкісний Wi-Fi 6 Doogee Tab U9 вводить вас у світ надшвидкого бездротового зв’язку завдяки підтримці Wi-Fi 6. Більш надійне з’єднання, що зробить ваш онлайн-досвід ще більш плавним і безтурботним. Переходьте на Wi-Fi 6 з Doogee U9 і насолоджуйтесь швидким та стабільним інтернет-з’єднанням, чи то вдома, чи в дорозі.