|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−42%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 472 г |
|---|---|
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | HI11 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | Unisoc T606 Octa Core |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 236 × 154 × 7.9 мм |
| Слот для карт пам'яті microSD | micro SD (до 128 ГБ) |
| Час автономної роботи | До 4.5 год |
| Колір | Space Gray |
| Ємність батареї, mAh | 5000 mAh |
| Бездротові можливості | 2.4/5GHz WiFi |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Роздільна здатність основної камери | 5 Mpx |
| Роздільна здатність фронтальної камери | 2 Mpx |
Новий відгук або коментар
Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335)
Немає в наявності
Код товару: 800163
3 099 грн
5 379 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray — компактний і потужний планшет. Він оснащений восьмиядерним процесором Unisoc T606. Це забезпечує швидке виконання повсякденних задач.Оперативна пам’ять 4 Гб + 4 Гб забезпечує плавну роботу додатків. А 64 Гб внутрішньої пам’яті вистачить, щоб встановити всі необхідні застосунки. У моделі є можливість розширити внутрішню пам’ять до 128 Гб.Планшет має великий екран 10,1-дюймів з матрицею HD LCD. Роздільна здатність 800 х 1280 пікселів гарантує чітке й деталізоване зображення.Модель оснащена основною та фронтальною камерою. Якщо під рукою немає смартфона, можна швидко зробити якісні й чіткі фото.Працює HOCO HI11 на операційній системі Android 14. Модель має всі сучасні функції, які потрібні для комфортної роботи. Акумулятор ємністю 5000 мАг забезпечує до 4,5 годин активного використання.Корпус планшета виготовлений з міцного метала, що гарантує стійкість гаджета до пошкоджень. Вага моделі — всього 472 г, тому його зручно брати з собою в поїздки та відрядження.
![Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163] Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163]](/content/images/47/390x390l80mc0/89834491394594.jpg)
![Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163] Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163]](/content/images/47/390x390l80mc0/13627504568879.jpg)
![Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163] Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163]](/content/images/47/390x390l80mc0/99681409865574.jpg)
![Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163] Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163]](/content/images/47/390x390l80mc0/79373552436853.jpg)
![Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163] Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163]](/content/images/47/390x390l80mc0/49438584510312.jpg)
![Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163] Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163]](/content/images/47/390x390l80mc0/64854545936652.jpg)
![Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163] Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163]](/content/images/47/390x390l80mc0/27270876039088.jpg)
![Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163] Планшет HOCO HI11 10.1-inch tablet PC Deep Space Gray (6942007634335) [800163]](/content/images/47/390x390l80mc0/87990492016176.jpg)