|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| 4G/LTE | Так |
|---|---|
| Bluetooth | Так |
| GPS | Так |
| NFC | Ні |
| USB тип C | Так |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність батареї | 7040.00 |
| Ємність, мА*г | 7040.00 |
| Аксесуари в комплекті | Стилус |
| Аудіо вихід | Так |
| Вага | 465 г |
| Вага без упаковки | 0.47 |
| Вага в упаковці | 0.80 |
| Вага упаковки | 0.80 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Висота упаковки | 7.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 166.31 |
| Голосові дзвінки 3G/LTE | Ні |
| Графічне ядро | ARM Mali-G52 |
| Динаміки | Так |
| Додаткова комплектація | Стилус |
| Додатково | Стилус |
| Діагональ екрану | 11" |
| Камери | Фронтальна 8.0MP, Основна 8.0MP |
| Країна виробництва | China |
| Кількість ядер | 8 |
| Лоток під карту типу Nano SIM | Так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Мережеві з'єднання | WiFi, GPS, BT, LTE |
| Модель | TB330XU |
| Модель процесора | MediaTek Helio G88 |
| Модуль 3G/4G (LTE) | 4G (LTE) |
| Наявність веб-камери | Так |
| Наявність стилуса | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Особливості моделі | 4 x динаміка |
| Передня камера | 8 Мп |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Порти підключення | 1x USB-C 2.0 (підтримка передачі даних і зарядки), 1x слот для картки, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм) |
| Порти і роз'єми | USB Type-C |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Процесор / платформа / SoC | MediaTek Helio G88 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розмір SIM-карти | Nano-SIM |
| Розміри | 255.26 x 166.31 x 7.15 мм |
| Серія/родина планшета | Lenovo Tab M11 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Слот для карт пам'яті microSD | micro SD (до 1 ТБ) |
| Стандарти захисту | IP52 |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип екрану | IPS |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Час автономної роботи | 10 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Частота процесора, ГГц | 2.00 |
| Ширина | 99.999 |
| Ширина упаковки | 4.00 |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Картрідер | Є |
| Висота | 7.15 |
| Камера | 8 Мп |
| Колір | Зелений |
| Ємність батареї, mAh | 7040 mAh |
| Інтерфейси і підключення | Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вага, г | 465.00 |
| Висота (мм) | 166.31 |
| Колір задньої панелі | Зелений |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | Так |
| Навігаційна система | GPS |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Тип | Продуктивні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Товщина, мм | 7.15 |
| Ширина, мм | 255.26 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Кількість SIM-карт, шт. | 1 |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 5 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Lenovo Tab M11 TB330XU 8/128GB 4G Seafoam Green + Pen (ZADB0312UA)
Немає в наявності
Код товару: 609906
9 461 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ідеальне поєднання першокласної продуктивності та чудових мультимедійних можливостей Планшет Lenovo Tab M11 оснащений передовим процесором MediaTek Helio G88, чим забезпечує надшвидкий відгук додатків та неперевершену багатозадачність. Вбудований графічний процесор ARM Mali-G52 MC2 гарантує максимальну графічну продуктивність, забезпечуючи плавний ігровий процес та бездоганне відтворення відео. Достатньо пам’яті та сховища для зберігання мультимедіа Об’єм оперативної пам’яті в 8 ГБ забезпечує плавний перехід між додатками, а місткий накопичувач об’ємом 128 ГБ легко вмістить вашу цифрову колекцію, що постійно зростає – музику, фільми, ігри та багато іншого. Насолоджуйтесь чітким зображенням на 11-дюймовому WUXGA IPS-дисплеї та динаміками із підтримкою Dolby Atmos для захоплюючого звуку. Грайте в ігри, переглядайте фільми або потокове відео - насолоджуйтесь справді захоплюючими кінематографічними враженнями. Надійні, міцні та сучасні Розроблений, щоб витримати несподівані життєві повороти, Tab M11 може похвалитися захистом від пилу та води за стандартом IP52, пропонуючи користувачеві досвід експлуатації без зайвих хвилювань. Оснащений операційною системою Android 13, Tab M11 відкриває безліч розширених функцій, забезпечуючи максимальну продуктивність, надійний захист і зручний інтерфейс користувача. Витривала батарея та додаткові аксесуари Завдяки потужному акумулятору ємністю 7040 мА*год ви зможете насолоджуватися безперервною роботою та тривалим часом роботи екрана без постійного пошуку розетки. Підвищіть свій творчий потенціал за допомогою Lenovo Tab Pen, що входить до комплекту, який дозволяє робити нотатки, малювати та переміщатися з точністю та легкістю.