|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 530 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 11" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 254.91 х 166.46 х 7.39 мм |
| Серія/родина планшета | Oppo Pad SE |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.2 ГГц + 2.0 ГГц |
| Колір | Блакитний |
| Ємність батареї, mAh | 9340 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | немає |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | відсутня |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oppo Pad SE WiFi 4/128GB Twilight Blue_акція (Pad Neo SE WiFi 4/128GB Blue_акция)
Немає в наявності
Код товару: 616949
7 972 грн
8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Яскраве й чітке зображення Дисплей із захистом очей Насолоджуйтесь комфортним та захоплюючим переглядом — під час перегляду фільмів або читання. 11-дюймовий дисплей із високою роздільною здатністю забезпечує яскравість до 500 ніт і частоту оновлення 90 Гц, даруючи більш плавний, чіткий і яскравий перегляд контенту. OPPO Pad SE має комплекс функцій для захисту зору. Зниження рівня синього світла та відсутність мерехтіння підтверджені сертифікатами TUV Rheinland. Режим «Перед сном» автоматично підлаштовує яскравість відповідно до умов освітлення, захищаючи ваші очі вдень і вночі. Потужні чотири динаміки Більше звуку, більше вражень Насолоджуйтесь ще більш захопливим звучанням завдяки чотирьом потужним динамікам. Завдяки технології Omnibearing Sound Field, динаміки інтелектуально адаптуються для створення ефекту об’ємного звучання — гучного, насиченого й реалістичного. Витончений металевий дизайн у стильних кольорах Тонкий і легкий металевий корпус створений для тривалої експлуатації й зручного тримання як для дітей, так і для дорослих. Сяючий дизайн представлений у стильному кольорі Графітовий синій. Ємний акумулятор — розваги без перерви Захопливі розваги без зупинок завдяки оновленому акумулятору на 9340 мА·год, який працює довше, та швидкій зарядці 33W SUPERVOOC, що швидко поповнює заряд. Персоналізований дитячий режим Ексклюзивний щит безпеки Персоналізований дитячий режим — це водночас і веселий компаньйон, і надійний захисник. Налаштуйте дозволи на використання додатків, доступ до інтернету та час перед екраном, створюючи безпечний і радісний простір для дитячого розвитку. Google Gemini — інтелектуальний AI-асистент Попросіть Google Gemini встановити будильник, упорядкувати розклад, знайти потрібну інформацію або допомогти почати день — і він зробить це миттєво.