|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 587 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 12.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 12+2 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Розміри | 278.45х180.45х7.4 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Elite 1 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 13 Мп |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.2 ГГц + 2.0 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 8800 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Elite 1 8/256GB LTE Mecha Grey (Elite 1 8/256GB Mecha Grey)
Немає в наявності
Код товару: 609880
11 394 грн
13 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Oscal Elite 1 12,1-дюймовий дисплей, як у ноутбука! 6-нм техпроцес, продуктивність, як у ноутбука! Більше, ніж будь-коли! Робота, навчання та розваги стали простіше! Тонка 7,4 мм і легка вага 587 г Тонкий. Стильний. Приголомшливий Легкий (587 г) і тонкий (7,4 мм завтовшки) - вся справа в комфорті, хоч би як ви його тримали. Від вигнутих країв до матової поверхні — все це деталі стилю, куди ви пішли, від обіднього кафе до робочого офісу. Надвеликий дисплей 12,1 дюйма Більше для показу, більше для задоволення Станьте ближчими до дії, що відображається на 12,1-дюймовому дисплеї OSCAL ELITE 1, від якого у вас вилізуть очі. Дивлячись телевізор? Грати в ігри? Чи переглядаєте веб-сторінки? Дивіться все більше і більше того, що вам подобається, щоб ви могли повністю поринути у те, що відбувається на екрані. Надчіткий дисплей 2,5K Щоразу, коли ви дивитеся на дисплей, ви не зможете відвести погляд. Завдяки більшій кількості пікселів та роздільній здатності 2,5K ви зможете насолодитися реалістичним реалізмом у телешоу, яскравою графікою в іграх та неймовірною точністю при точному налаштуванні зображень. Більше місця для вивчення Читання чи лист? «Вивчайте» це на великому 12,1-дюймовому дисплеї! Великий 12,1-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2,5 КБ означає, що більше контенту відображається і редагується одночасно, тому ви будете витрачати менше часу на прокручування слайдів, сторінок і файлів, занурюючись у щільні підручники, вивчаючи складні діаграми та аналізуючи складні рівня.