|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 536 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 241.3 x 160.8 x 8.9 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Pad 10 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Зелений |
| Ємність батареї, mAh | 6580 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Pad 10 8/128GB 4G Dual Sim LTE Mint Green_ (Oscal Pad 10 Mint Green_)
Немає в наявності
Код товару: 614698
5 547 грн
5 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Лаконічний та тонкий корпус Інтегруючи художні форми та вражаючі технології, розробники Oscal Pad 10 майстерно розмістили більш ємну батарею у надтонкий корпус. Завдяки дизайну та матовому покриттю, він має дуже привабливий вигляд, а тримати його в руках стало ще приємніше. Легкий та тонкий Вага планшета складає лише 536 г. Товщина корпусу – 8.9 мм. Повне занурення-яскрава картинка, об'ємний звук 10,1-дюймовий дисплей забезпечує безмежну візуальну насолоду завдяки оптимізованій точності кольорів. Підтримка Widevine L1. Full Hd Cinema принесе ще більше задоволення від перегляду. А динаміки DUAL BOX та аудіочіп SMART-K зроблять вашу подорож у світ звуку більш ніж приємною. Ще потужніша батарея на 6580 мАг Акумулятор на 6580 мАг забезпечує довгу роботу - цілий день перебування на природі, безперервних ігор чи інтенсивної офісної роботи. -432 години в режимі очікування -4 години ігор -4 години перегляду відео -6 годин онлайн -15 годин прослуховування музики -20 годин дзвінків Камери: 8 Мп + 13 Мп. Вражаючі знімки та відео Яскраві групові знімки, круті селфі, чіткі онлайн-конференції або приватні відеодзвінки – це реально з основною 13-мегапіксельною камерою Sony®IMX319 і 8-мегапіксельною камерою Samsung®5K4H7. Восьмиядерний процесор UNISOC T606. Швидкість має значення Від плавної роботи в мультизадачному режимі до захоплюючих ігор – восьмиядерний процесор UNISOC T606 завжди підтримає вас на кожному кроці завдяки високій швидкості та покращеній ефективності. Ще більше контенту! 8 Гб оперативної пам'яті підтримується 6 Гб віртуальної оперативної пам'яті, що складає 14 Гб оперативної пам'яті. Завдяки збільшенню оперативної пам'яті Oscal Pad 10 прискорює багатозадачність, ігри, перегляд сторінок в інтернеті, дозволяючи запускати більше програм у фоновому режимі, не жертвуючи плавністю роботи. Розблокування планшета по обличчю Завдяки підтримці розпізнавання обличчя можна отримати доступ до можливостей Oscal Pad 10 одним поглядом, не вводячи пароль або ключ. Підтримка двох карток 4G. Подвійна сила онлайн-розваг Oscal Pad 10, що підтримує 2 sim-карти, відкриває ще більше можливостей для мобільних онлайн-розваг. Або ви можете використовувати одну sim-карту і одну TF-карту, щоб збільшити сховище до 1 Тб для споживання ще більшої кількості цифрового контенту. Загартована мембрана. Отримай більше за свої гроші. Випадкові падіння чи удари ніколи не стануть проблемою для Oscal Pad 10 завдяки ультразахисній загартованій мембрані.