|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 610 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G57 |
| Додатково | швидке заряджання |
| Діагональ екрану | 12" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 16 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T615 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Розмір SIM-карти | Nano-SIM |
| Розміри | 281.7 x 177.2 x 8.0 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Pad 100 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.8 ГГц + 1.6 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 9000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вага, г | 610.00 |
| Висота (мм) | 177.2 |
| Колір задньої панелі | Сірий |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Навігаційна система | GPS |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Тип | Продуктивні |
| Товщина, мм | 8.00 |
| Ширина, мм | 281.7 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Pad 100 12/256GB Space Grey (Pad 100 12/256GB Silver Grey)
Немає в наявності
Код товару: 609929
9 075 грн
10 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OSCAL Pad 100 - це сучасний планшет, який поєднує стильний дизайн, високу продуктивність і зручність використання. Пристрій оснащений 12-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1200x2000 пікселів, що забезпечує яскраве, чітке та деталізоване зображення. Це робить планшет ідеальним для перегляду відео, роботи з документами, ігор та інших мультимедійних завдань. Планшет працює на операційній системі Android 15, що гарантує доступ до останніх програм та функцій, а також високий рівень безпеки та продуктивності. OSCAL Pad 100 - це універсальний пристрій, який підійде як для роботи, так і для розваг. Його компактні розміри і невелика вага роблять його зручним для повсякденного використання, а стильний дизайн у двох кольорах дозволяє вибрати пристрій під свій смак. Планшет ідеально підходить для тих, хто цінує якість зображення, продуктивність та сучасний дизайн.