|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 523.3 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T310 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 241.5 х 160 х 9.4 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Pad 10 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 6600 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey)
Немає в наявності
Код товару: 615863
4 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чіткий та яскравий дисплей Blackview Oscal Pad 30 оснащений 10.1-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Частота оновлення 60 Гц та яскравість 350 нит дозволяють комфортно працювати та переглядати контент навіть при яскравому освітленні. Потужний процесор та швидка робота Планшет працює на чотириядерному процесорі Unisoc Tiger T310 із тактовою частотою до 2.0 ГГц, що забезпечує стабільну роботу при виконанні повсякденних завдань – перегляд веб-сторінок, використання офісних програм та легкі ігри. Графічний процесор IMG PowerVR GE8300 підтримує мультимедійні завдання. Велика пам’ять для всіх потреб З 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ вбудованої пам’яті Blackview Oscal Pad 30 надає достатньо місця для зберігання ваших файлів, програм та мультимедіа. Також підтримується картка пам’яті MicroSD, що дає змогу розширити пам’ять ще більше. Камери для ваших фото та відео Основна камера на 8 Мп з автофокусом та спалахом дозволяє робити якісні фото та відео, а фронтальна камера на 5 Мп ідеально підходить для відеодзвінків та селфі. Зручне підключення та простота використання Blackview Oscal Pad 30 підтримує Wi-Fi 802.11 b/g/n та Bluetooth 5.0, що забезпечує швидкий доступ до Інтернету та стабільне підключення до інших пристроїв. Планшет не підтримує SIM-картки та дзвінки, але зручний USB Type-C роз’єм для зарядки і 3.5 мм роз’єм для навушників роблять його універсальним. Довга автономність З акумулятором ємністю 6600 мАг ви зможете використовувати планшет тривалий час. Це дозволяє комфортно працювати та розважатися без необхідності частої підзарядки.
![Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863] Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863]](/content/images/42/390x390l80mc0/69037279325550.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863] Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863]](/content/images/42/390x390l80mc0/79859388392129.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863] Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863]](/content/images/42/390x390l80mc0/73836347662606.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863] Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863]](/content/images/42/390x390l80mc0/89247288728242.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863] Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863]](/content/images/42/390x390l80mc0/17653751992406.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863] Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863]](/content/images/42/390x390l80mc0/39537290677604.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863] Планшет Oscal (Pad 30 WiFi 4/64GB Cosmic Grey) [615863]](/content/images/42/390x390l80mc0/25398642714726.jpg)