|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | G-Sensor. гіроскоп. датчик освітленості |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпуса | пластик + Скло |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Allwinner A133 |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Тип матриці | IPS / PLS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Ємність батареї, mAh | 5100 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB. Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi. Bluetooth |
| Вага, г | 520.00 |
| Висота (мм) | 162.7 |
| Колір задньої панелі | Сірий |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип | Початкового рівня |
| Товщина, мм | 9.85 |
| Ширина, мм | 246 |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Pad 50 10.1" 2/64GB/Wi-Fi/ Meteorit Grey (6931548317340)
Немає в наявності
Код товару: 717951
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ідеальний вибір для роботи та розваг Планшет Oscal Pad 50 з діагоналлю 10.1 дюйма створено для тих, хто цінує якість зображення та функціональність. Він обладнаний IPS (PLS) матрицею з роздільною здатністю 1280 x 800, що гарантує яскраве і чітке зображення з широкими кутами огляду. Це робить перегляд фільмів та відео справжнім задоволенням, занурюючи вас у світ кольорів та деталей. Завдяки підтримці мультитач, користування інтерактивними додатками стає ще зручнішим.
Продуктивність і зберігання даних Під капотом Oscal Pad 50 знаходиться потужний чотириядерний процесор Allwinner A133, що забезпечує плавну та стабільну роботу навіть при виконанні декількох завдань одночасно. З 2 ГБ оперативної пам'яті та 64 ГБ вбудованої, ви зможете зберігати тисячі фотографій, улюблені відео та завантажувати всі необхідні додатки. Цю пам'ять можна додатково розширити за допомогою карт пам'яті, що робить планшет ще більш універсальним для різних сценаріїв використання.
Тривала автономна робота Oscal Pad 50 оснащений акумулятором ємністю 5100 mAh, що гарантує тривалий час роботи без необхідності частого підзаряджання. Це справжній порятунок для тих, хто проводить багато часу в дорозі або любить довгі кіно-марафони. Ви зможете використовувати планшет цілий день — від роботи до розваг — без переживань про те, де знайти найближчу розетку.
Універсальні можливості з'єднання Цей планшет оснащений широким спектром бездротових можливостей, включаючи Wi-Fi та Bluetooth, що дозволяє миттєво підключатися до мережі та інших пристроїв. Операційна система Android 13 дарує доступ до величезного вибору додатків та ігор, забезпечуючи бездоганну інтеграцію з усіма вашими улюбленими сервісами.
Передові технології для додаткового комфорту Oscal Pad 50 також включає в себе датчик освітленості, G-Sensor і гіроскоп, що дозволяють оптимізувати роботу пристрою відповідно до ваших потреб та умов навколишнього середовища. Основна камера на 8 Мп та фронтальна на 5 Мп підходять для повсякденного фотографування та відеоспілкування, зберігаючи ваші важливі моменти у високій якості.
Завдяки своїм передовим характеристикам та стильному дизайну у колірній гамі Meteorit Grey, Oscal Pad 50 — це ваш надійний помічник у всіх сферах життя. від роботи до розваг.
Продуктивність і зберігання даних Під капотом Oscal Pad 50 знаходиться потужний чотириядерний процесор Allwinner A133, що забезпечує плавну та стабільну роботу навіть при виконанні декількох завдань одночасно. З 2 ГБ оперативної пам'яті та 64 ГБ вбудованої, ви зможете зберігати тисячі фотографій, улюблені відео та завантажувати всі необхідні додатки. Цю пам'ять можна додатково розширити за допомогою карт пам'яті, що робить планшет ще більш універсальним для різних сценаріїв використання.
Тривала автономна робота Oscal Pad 50 оснащений акумулятором ємністю 5100 mAh, що гарантує тривалий час роботи без необхідності частого підзаряджання. Це справжній порятунок для тих, хто проводить багато часу в дорозі або любить довгі кіно-марафони. Ви зможете використовувати планшет цілий день — від роботи до розваг — без переживань про те, де знайти найближчу розетку.
Універсальні можливості з'єднання Цей планшет оснащений широким спектром бездротових можливостей, включаючи Wi-Fi та Bluetooth, що дозволяє миттєво підключатися до мережі та інших пристроїв. Операційна система Android 13 дарує доступ до величезного вибору додатків та ігор, забезпечуючи бездоганну інтеграцію з усіма вашими улюбленими сервісами.
Передові технології для додаткового комфорту Oscal Pad 50 також включає в себе датчик освітленості, G-Sensor і гіроскоп, що дозволяють оптимізувати роботу пристрою відповідно до ваших потреб та умов навколишнього середовища. Основна камера на 8 Мп та фронтальна на 5 Мп підходять для повсякденного фотографування та відеоспілкування, зберігаючи ваші важливі моменти у високій якості.
Завдяки своїм передовим характеристикам та стильному дизайну у колірній гамі Meteorit Grey, Oscal Pad 50 — це ваш надійний помічник у всіх сферах життя. від роботи до розваг.
![Планшет Oscal Pad 50 10.1" 2/64GB/Wi-Fi/ Meteorit Grey (6931548317340) [717951] Планшет Oscal Pad 50 10.1" 2/64GB/Wi-Fi/ Meteorit Grey (6931548317340) [717951]](/content/images/41/390x390l80mc0/26292500241218.jpg)
![Планшет Oscal Pad 50 10.1" 2/64GB/Wi-Fi/ Meteorit Grey (6931548317340) [717951] Планшет Oscal Pad 50 10.1" 2/64GB/Wi-Fi/ Meteorit Grey (6931548317340) [717951]](/content/images/41/390x390l80mc0/82809452906081.jpg)
![Планшет Oscal Pad 50 10.1" 2/64GB/Wi-Fi/ Meteorit Grey (6931548317340) [717951] Планшет Oscal Pad 50 10.1" 2/64GB/Wi-Fi/ Meteorit Grey (6931548317340) [717951]](/content/images/41/390x390l80mc0/65521538142313.jpg)