|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 520 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | PowerVR GE8300 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Allwinner A133 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 246 х 162.7 х 9.85 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Pad 50 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.8 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 5100 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Навігаційна система (опис) | відсутня |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Pad 50 2/64GB Meteorit Grey (Pad 50 2+4/64GB Meteorit Grey)
Немає в наявності
Код товару: 614697
3 104 грн
3 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ідеальий вибір для роботи та розваг Blackview Oscal Pad 50 — це планшет, що поєднує в собі функціональність і стиль. Широкий 10,1-дюймовий екран з високою роздільною здатністю забезпечує яскраве й чітке зображення, що робить перегляд фільмів та відео справжнім задоволенням. Підтримка мультитач підвищує зручність у навігації та інтерактивних додатках. Продуктивність та зберігання даних Планшет оснащений 6 ГБ оперативної пам’яті (2 ГБ основна оперативна пам’ять + 4 ГБ віртуальна оперативна пам’ять) та 64 ГБ внутрішньої пам’яті, що забезпечує достатньо місця для зберігання додатків, фотографій, відео та інших файлів. Чотириядерний процесор забезпечує стабільну і швидку роботу системи, дозволяючи легко перемикатися між різними завданнями. Тривала автономна робота Вбудований акумулятор великої ємності дозволяє Blackview Oscal Pad 50 працювати протягом усього дня без підзарядки, що робить його ідеальним для тривалих поїздок і активного використання. Незалежно від того, чи це тривала робота, чи марафонський перегляд серіалів, планшет забезпечить надійну підтримку без необхідності постійного підключення до зарядного пристрою.
![Планшет Oscal Pad 50 2/64GB Meteorit Grey (Pad 50 2+4/64GB Meteorit Grey) [614697] Планшет Oscal Pad 50 2/64GB Meteorit Grey (Pad 50 2+4/64GB Meteorit Grey) [614697]](/content/images/49/390x390l80mc0/96040880886644.jpg)
![Планшет Oscal Pad 50 2/64GB Meteorit Grey (Pad 50 2+4/64GB Meteorit Grey) [614697] Планшет Oscal Pad 50 2/64GB Meteorit Grey (Pad 50 2+4/64GB Meteorit Grey) [614697]](/content/images/49/270x390l80mc0/63843952796225.jpg)
![Планшет Oscal Pad 50 2/64GB Meteorit Grey (Pad 50 2+4/64GB Meteorit Grey) [614697] Планшет Oscal Pad 50 2/64GB Meteorit Grey (Pad 50 2+4/64GB Meteorit Grey) [614697]](/content/images/49/390x390l80mc0/61481539636435.jpg)
![Планшет Oscal Pad 50 2/64GB Meteorit Grey (Pad 50 2+4/64GB Meteorit Grey) [614697] Планшет Oscal Pad 50 2/64GB Meteorit Grey (Pad 50 2+4/64GB Meteorit Grey) [614697]](/content/images/49/276x390l80mc0/52687079103640.jpg)