|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 537 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G31 MP2 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процесор | Rockchip RK3326S |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 246.5 x 163 x 9.9 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Pad 60 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 2 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.5 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 6580 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey)
Немає в наявності
Код товару: 609855
2 800 грн
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Нове визначення елегантності з футуристичним дизайном Pad 60 покликаний стати втіленням елегантності: закруглені кути ідеально поєднуються з тонкою симетричною рамою, а задня кришка з напиленням і шовкографічним логотипом. Тонкий як бритва і легкий, ви можете тримати його в одній руці або запакувати в сумку, щоб брати з собою будь-куди. Пориньте у бачення і приєднуйтесь до нескінченних веселощів Pad 60 оснащений широким 10,1-дюймовим HD+ дисплеєм, що відображає реалістичний сценарій з чіткими деталями і яскравими кольорами. Чи то читання, перегляд фільмів чи проведення онлайн-конференцій чи занять, Pad 60 завжди задовольнить вашу пристрасть. Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S Просто дайте волю своїй пристрасті завдяки чудовій продуктивності Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S забезпечує підвищену продуктивність під час перегляду фільмів, невимушеної гри або помірної багатозадачності, повністю задовольняючи ваші повсякденні потреби в роботі та розвагах.
![Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855] Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855]](/content/images/38/390x390l80mc0/64077436566605.jpg)
![Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855] Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855]](/content/images/38/390x390l80mc0/67029397077920.jpg)
![Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855] Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855]](/content/images/38/390x390l80mc0/38507670483330.jpg)
![Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855] Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855]](/content/images/38/390x390l80mc0/45339260133244.jpg)
![Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855] Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855]](/content/images/38/390x390l80mc0/49294118050121.jpg)
![Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855] Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855]](/content/images/38/390x390l80mc0/71300184428600.jpg)
![Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855] Планшет Oscal Pad 60 3/64GB Grey (Pad 60 Grey) [609855]](/content/images/38/390x390l80mc0/76730046404404.jpg)