|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 455 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 241.45 х 159.8 х 10 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Pad 7 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 6600 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey)
Немає в наявності
Код товару: 609876
5 354 грн
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний дизайн із новою елегантністю Pad 7, покликаний стати втіленням елегантності. Він настільки тонкий і легкий, що ви можете носити його в руці або покласти в сумку, щоб легко взяти будь-куди. 10,1-дюймовий дисплей Пориньте у широке бачення 10,1-дюймовий дисплей, вбудований в Pad 7, представляє найбільш точний сценарій з чіткими деталями і яскравими кольорами, що робить його ідеальним для читання, перегляду фільмів, онлайн-конференцій і занять. Дайте волю своєму ентузіазму завдяки чудовій продуктивності 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T606 повністю задовольняє ваші повсякденні потреби в роботі та розвагах, забезпечуючи підвищену продуктивність незалежно від того, дивіться ви фільми, граєте в ігри або виконуєте кілька завдань одночасно.
![Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876] Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876]](/content/images/5/390x390l80mc0/73959174365399.jpg)
![Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876] Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876]](/content/images/5/390x390l80mc0/32477926050467.jpg)
![Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876] Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876]](/content/images/5/390x390l80mc0/74997052565577.jpg)
![Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876] Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876]](/content/images/5/390x390l80mc0/96469339730204.jpg)
![Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876] Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876]](/content/images/5/390x390l80mc0/37490555267927.jpg)
![Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876] Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876]](/content/images/5/390x390l80mc0/14577129680553.jpg)
![Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876] Планшет Oscal Pad 7 4/128GB Dual Sim LTE Mist Grey (Pad 7 4/128Gb Mist Grey) [609876]](/content/images/5/390x390l80mc0/17191885354554.jpg)