|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 520.5 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G52 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Rockchip RK3566 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 246.5 x 163 x 9.9 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Pad 70 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.8 ГГц |
| Колір | Синій |
| Ємність батареї, mAh | 6580 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисне скло |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Pad 70 4/128GB Misty Blue (Pad 70 Blue)
Немає в наявності
Код товару: 609857
4 137 грн
4 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний дизайн із новою елегантністю Pad 70 із закругленими кутами, що точно доповнюють його симетричну раму, покликаний стати втіленням елегантності. Він настільки тонкий і легкий, що ви можете носити його в руці або покласти в сумку, щоб легко взяти будь-куди. 10,1-дюймовий HD+ дисплей Пориньте у широке бачення 10,1-дюймовий HD+ дисплей, вбудований в Pad 70, представляє найбільш точний сценарій з чіткими деталями і яскравими кольорами, що робить його ідеальним для читання, перегляду фільмів, онлайн-конференцій і занять. Дайте волю своєму ентузіазму завдяки чудовій продуктивності Чотирьохядерний процесор Rockchip повністю задовольняє ваші повсякденні потреби в роботі та розвагах, забезпечуючи підвищену продуктивність незалежно від того, дивіться ви фільми, граєте в ігри або виконуєте кілька завдань одночасно.