|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 495 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.51" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 246.77 x 161.88 x 9.1 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Pad 80 WiFi |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Синій |
| Ємність батареї, mAh | 8200 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисна плівка |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue)
Немає в наявності
Код товару: 609875
5 803 грн
6 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний дизайн із новою елегантністю Pad 80, покликаний стати втіленням елегантності. Він настільки тонкий і легкий, що ви можете носити його в руці або покласти в сумку, щоб легко взяти будь-куди. 10,51-дюймовий дисплей Пориньте у широке бачення 10,51-дюймовий дисплей, вбудований в Pad 80, представляє найбільш точний сценарій з чіткими деталями і яскравими кольорами, що робить його ідеальним для читання, перегляду фільмів, онлайн-конференцій і занять. Дайте волю своєму ентузіазму завдяки чудовій продуктивності 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T606 повністю задовольняє ваші повсякденні потреби в роботі та розвагах, забезпечуючи підвищену продуктивність незалежно від того, дивіться ви фільми, граєте в ігри або виконуєте кілька завдань одночасно.
![Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875] Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875]](/content/images/4/390x390l80mc0/88884345208803.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875] Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875]](/content/images/4/390x390l80mc0/24155294120129.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875] Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875]](/content/images/4/390x390l80mc0/79706078326461.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875] Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875]](/content/images/4/390x390l80mc0/85927730929022.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875] Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875]](/content/images/4/390x390l80mc0/22423713972457.jpg)
![Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875] Планшет Oscal (Pad 80 WiFi 6/256Gb Iceberg Blue) [609875]](/content/images/4/390x390l80mc0/96295149379373.jpg)