|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 523 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.92" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 258.1 х 169.6 х 8 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Pad 90 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 7700 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Pad 90 8/128GB 4G Space Grey (Pad 90 8/128GB Space Grey)
Немає в наявності
Код товару: 609903
5 526 грн
6 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Елегантний Pad 90 з його полірованим зовнішнім виглядом та закругленими краями візуально привабливий та приємний у використанні, що робить його надійним супутником для професійних завдань, освітніх занять та дозвілля. Крім того, завдяки тонкому профілю всього 8,0 мм і легкій вазі 523 г він легко переносимий, що дозволяє використовувати його однією рукою. 10,92-дюймовий дисплей IPS з ефектом занурення Більш широкий дисплей, чіткіше зображення Великий 10,92-дюймовий екран пропонує широке полотно для перегляду, де деталі чіткі, а яскраві кольори. Ідеально підходить для потокової передачі, ігор, віртуального навчання або перегляду веб-сторінок, він забезпечує повністю захоплюючий досвід із чудовою чіткістю. Частота 60 Гц Точність, швидкість, чуйність Кожен торкання і жест на Pad 90 розпізнаються з винятковою точністю та швидкістю, забезпечуючи плавний торкання для більш швидкої та точної взаємодії. Частота дискретизації торкання 120 Гц гарантує підвищену чуйність для перегляду, введення та ігор. 7700 мАг Потужність, яка триває довго Створений для роботи від однієї зарядки, Pad 90 оснащений потужною батареєю ємністю 7700 мАг. Незалежно від того, чи дивитеся ви улюблені шоу, граєте годинами безперервно або працюєте в дорозі, Pad 90 забезпечує надійну роботу протягом тривалого часу. Розблокування по обличчю Ваша особа - ваш ключ Легко розблокуйте свій пристрій, просто глянувши на нього, забезпечуючи безпеку вашої особистої інформації.