|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Так |
|---|---|
| Вага | 1093.8 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G52 |
| Діагональ екрану | 11" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик + гума |
| Наявність стилуса | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 16 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 268.2 х 179.6 х 17 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Spider 10 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | IP69K |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 13 Мп |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.7-2.0 ГГц |
| Колір | Чорний |
| Ємність батареї, mAh | 20 000 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Spider 10 8/256GB 4G Dual Sim Black (Spider 10 8/256GB Black)
Немає в наявності
Код товару: 614446
11 863 грн
13 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Oscal Spider 10 — захищений планшет для тих, хто цінує витривалість та потужність. Він отримав великий 11-дюймовий дисплей із високою роздільною здатністю та яскравими кольорами, що підходить і для роботи, і для мультимедіа. Завдяки захисту від води, пилу та ударів (стандарт IP68/IP69K) пристрій готовий до використання в екстремальних умовах. Восьмиядерний процесор, 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ сховища гарантують високу продуктивність. Потужна батарея на 20000 мА·г підтримує тривалу автономність та швидку зарядку, а підтримка 4G LTE дозволяє залишатися на зв’язку будь-де Комплектація : OTG USB адаптер Стілус Мінівикрутка для кріплення ремінця Ремінець з комплектом болтів Кабель живлення GAN зарядка 45 Ват Скрепка