|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 854 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик + гума |
| Наявність стилуса | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T616 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 251.3x170.1x14.9 мм |
| Серія/родина планшета | Oscal Spider 8 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | IP69K |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 16 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2 ГГц |
| Колір | Чорний |
| Ємність батареї, mAh | 13 000 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_)
Немає в наявності
Код товару: 614700
10 666 грн
11 125 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OSCAL Spider 8 Spider 8 пропонує новий рівень комфорту та надійності у світі планшетів. За будь-яких погодних умов він готовий до роботи. Захищений від падінь та механічних пошкоджень. Батарея дозволяє насолоджуватись розвагами декілька днів без підзарядки, а захоплююча ефективність не залишить байдужим найвибагливіших користувачiв. Стійкий до пошкоджень При падінні на тверді чи жорсткі поверхні на екрані Spider 8 не з'явиться неприємних подряпин чи сколів, тому що 10.1-дюймовий дисплей захищено CORNING GORILLA GLASS 5. Будьте впевнені проливання рідини, пил, бруд, чи робота в екстримальних умов не зашкодять вашому планшету. Готовий до випробувань Завдяки модернізованим потовщеним гумовим кутам, OSCAL Spider 8 витримує падіння з висоти до 1 метру. Йому не загрожують удари чи пошкодження, в умовах використання на будівництві або під час туристичного походу. Перепади температури не впливають на продуктивність девайсу. Не важливо яка погода, ви можете отримувати задоволення від роботи з планшетом при температурі від -20°C до 60°C. IP-стандарти захисту Гаджет має високий рівень захисту IP68/IP69K. Порт для зарядки та роз'єм для навушників оздобленi щільно прилягаючими заглушками, що запобігають потраплянню води. Задня кришка, яка виготовлена з TPU+PC і скловолокна методом подвійного формування, надійно захищає пристрій від небезпечних умов експлуатації. Ремінець для руки, на зворотній стороні, підвищує мобільність. Справжній міні-кінотеатр Spider 8 - це кінотеатр у компактному форматі. Дисплей 10.1 дюйма, що підтримує відтворення відео до 1080p, забезпечує вражаючу якість перегляду де б ви не були. А завдяки сертифікації TÜV SÜD Low Blue Light, Spider 8 ефективно захищає ваші очі від шкідливого синього світла, що випромінюється екраном. Супер місткий акумулятор Планшет оснащений потужним акумулятором місткістю 13 000 мАг, який надійно тримає заряд. Девайс може працювати в режимі очікування протягом 30 днів і гарантує продуктивну роботу в будь-який момент. Тепер ви можете бути впевнені в надійності пристрою навіть під час активного відпочинку на природі без доступу до джерела живлення. 7 годин гри, 8 годин відео, 10 годин у мережi, 30 годин музики, 60 годин дзвінків, 720 годин в режимі очікування. Турбошвидкість зарядки 33 Вт Швидка зарадка 33 Вт дозволяє миттєво відновити енергію. Тепер повільна зарядка не завадить вам виконувати важливі завдання чи готуватися до термінової поїздки. Завдяки цій технології, пристрій заряджається з 0% до 50% всього за 73 хвилини. Ви можете спокійно вирушити в подорож і не хвилюватися про акумулятор протягом кількох днів. Функція реверсної зарядки Планшет забезпечує можливість зворотного заряджання з потужністю 5 Вт OTG, що робить важкі та громіздкі павербанки зайвими під час подорожей або відпочинку на природі. З акумулятором місткістю 13 000 мАг, Spider 8 завжди готовий надати допомогу, якщо ваші електронні пристрої зіткнуться з проблемами живлення. 4в1 З OSCAL Spider 8 ви отримуєте надзвичайно зручний та функціональний пристрій 4в1. - Акумулятор місткістю 13 000 мАг - це портативна станцiя живлення в дорозі та під час активного відпочинку. - Завдяки вбудованій камері 16МП, Spider 8 дозволяє зафіксувати найкращі миті вашої подорожі. - Орієнтуйтесь у будь-якому середовищі та не загубитесь завдяки вбудованій навігаційній підтримці. - Насолоджуйтеся чітким та потужним звуком без необхідності підключення додаткових пристроїв. Висока продуктивнiсть Восьмиядерний процесор UNISOC Tiger 616 включає високопродуктивний графічний процесор із новим поколінням архітектури Arm G57. Що забезпечує бездоганну роботу додатків, миттєве відкриття програм, плавне відтворення фільмів та ігор. Алгоритми чипсету підвищують ефективність використання акумулятора, запобігаючи перегріванню та забезпечуючи надійну роботу. Ефективність в роботі Оперативна пам'ять 8 ГБ з можливістю розширення до + 8 ГБ = До 16 ГБ. Завдяки підтримці до 16 ГБ оперативної пам’яті Spider 8 робить вас справді ефективним багатозадачним користувачем. Перемикайтеся між програмами без уповільнення або небажаного завершення фонових програм. Камери та підводний режим Планшет пропонує потужний функціонал камер для роботи, навчання, створення фото та вiдео. Жодних обмежень з 16-Мп фронтальною та 13-Мп передньою камерами. Також вбудована камера Spider 8 дозволяє робити вражаючі зйомки пiд водою без спеціального обладнання. Звук, що огортає Два динаміки Smart-PA гарантують відтворення звуку у найреалістичнішому форматі, незалежно від джерела звуку. З Spider 8 ви почуєте кожну ноту, голос та звук як ніколи раніше. DOKE OS_P 3.0 Doke OS_P 3.0 на базі Android 13 гарантує швидкодію та багатозадачність в режимi ПК. Механізм оптимізації оперативної пам'яті - Atomized Memory забезпечує швидкість та ефективність. Додайте до цього Low Memory Killer, який інтелектуально розподіляє ресурси для оптимізації продуктивності, і отримаєте пристрій, що працює на 16% ефективніше. Також ігровий режим дозволяє блокувати дзвінки та спливаючи вікна під час гри. Додаткові можливості Spider 8 підкорює гармонійним поєднанням передових технологій та вражаючих можливостей. Від розблокування обличчям, до удосконаленого режиму ПК, який дозволяє відкривати декілька додатків одночасно, так само як ви робили б це на ПК або ноутбуці. Підтримка функції розділеного екрану підвищує ефективність, дозволяючи вам переглядати два документи на WPS одночасно. Google Lens, який доповнює функціонал, та розпізнає текст, зображення або товари полегшуючи пошук у мережі. GPS та подвійна SIM Пристрій пропонує повноцінну навігаційну GPS систему. Це робить його ідеальним супутником для активного відпочинку в гірських походах, печерах чи дослідженнях лісів. Подвійні гібридні SIM-слоти стануть економічно вигідним рішенням. Вони дозволяють використовувати мобільні тарифи від різних операторів. Це забезпечує економію на роумінгу та надає безперебійний зв'язок в будь-яких сценаріях. Стилус в комплекті З безкоштовним стилусом, що входить до комплекту, OSCAL Spider 8 забезпечує більш контрольований і природний досвід письма чи малювання. Збір даних в режимі реального часу стає більш ефективним і зручним. Не треба турбуватись про втрату паперових документів. Стилус стане незамінним для школярів, студентів, польових дослідників, геодезистів або медичних працівників.
![Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700] Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700]](/content/images/2/390x390l80mc0/29479299410528.jpg)
![Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700] Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700]](/content/images/2/390x390l80mc0/70192746869022.jpg)
![Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700] Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700]](/content/images/2/390x390l80mc0/31774445923676.jpg)
![Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700] Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700]](/content/images/2/390x390l80mc0/60197283693674.jpg)
![Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700] Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700]](/content/images/2/390x390l80mc0/38505350346897.jpg)
![Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700] Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700]](/content/images/2/390x390l80mc0/27583912048176.jpg)
![Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700] Планшет Oscal Spider 8 8/128GB Dual Sim LTE Black_ (Spider 8 8/128GB Black_) [614700]](/content/images/2/390x390l80mc0/25866096565032.jpg)