|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| NFC | Так |
|---|---|
| Вага | 1212 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 48+20+2 Мп |
| Процесор | MediaTek Dimensity 720 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 249.1 х 167.8 х 19.8 мм |
| Серія/родина планшета | Oukitel RT7 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | IP69K |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 32 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2 ГГц |
| Ємність батареї, mAh | 32 000 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Oukitel RT7 12/256GB 5G Dual Sim Blue (Oukitel RT7 5G Blue)
Немає в наявності
Код товару: 617698
20 313 грн
20 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Енергія та незгасна сила Планшет Oukitel RT7 має вражаючий акумулятор 32 000 мАг, забезпечуючи значні 180 днів роботи в режимі очікування. Оснащений процесором MediaTek Dimensity 720 5G та відповідає стандартам MIL-STD-810H IP68 IP69K. Підтримує зв’язок 5G, дозволяючи вам ніколи не випадати з графіку. Камера 48 Мп додасть ефективності в роботі, дозволивши фіксувати важливе у кадрах. Ручка з міцного сплаву прикріпить планшет на пояс, допоможе зручно носити його в руках або трансформується у підставку. Витривалість – риса сильних Модель з акумулятором 32 000 мАг забезпечує вражаючі 180 днів очікування. З таким запасом ви зможете провести 220 годин у переговорах, 35 годин у геймінгу, 40 годин безперервно використовувати скан-застосунки або 34 години навігаційні системи. Підтримка супершвидкої зарядки 33 Вт дозволить відновити ресурс лише за 360 хвилин.. Портативне джерело енергії Втрата електроенергії у польових умовах вам не загрожує. Функція зворотного заряджання робить цей планшет сумісним з багатьма електронними пристроями, тому павербанк можна залишити вдома. Ресурс планшета дає можливість 9 разів зарядити iPhone 14, 11 разів літаючий дрон або 30 разів цифрову камеру. Апгрейд вашого робочого дня У поєднанні з останньою версією операційної системи Android 13 процесор MediaTek Dimensity 720 забезпечує відмінну продуктивність. Це стало ідеальною основою для багатозадачності та швидкого перемикання між активними програмами. Чіпсет гарантує безперебійну роботу в будь-якій ситуації – офіс, полігон чи навчання. Перший планшет із 5G у захищеному корпусі Сьогодні швидкість – важлива характеристика робочого процесу. І Oukitel RT7, будучи першим захищеним планшетом зі вбудованим 5G-модулем, кардинально змінює правила гри у своїй ніші. Висока швидкість (у 20 разів швидше за 4G) забезпечує бездоганну потокову передачу та моментальне завантаження даних, де б ви не знаходилися. Техніка, що адаптується під вас Система дозволяє розширити оперативну пам’ять до 24 ГБ, забезпечивши найкращі умови для функціонування найвибагливіших застосунків. Простір зберігання розширюється до 256 ГБ. А можливістю додавання ресурсу сховища до об’єму 1 ТБ гарантує безперешкодне зберігання файлів – хоч би скільки їх не було. Незмінна якість візуалу Піднімайтеся на гору, досліджуйте ліс, влаштуйте вилазку в дику місцевість – модель з екраном яскравістю 400 нит забезпечує чудову видимість і вдень, і вночі. З роздільною здатністю 1920х1200 IPS-дисплей діагоналлю 10.1 дюйма формує чудову картинку з чіткими деталями, соковитими кольорами та плавною графікою. Він реагує на дотики навіть у рукавичках, що робить планшет незамінним помічником у відпочинку та на роботі за межами приміщення. Армований екстремал Сертифікований за стандартами IP68, IP69K і MIL-STD-810H, планшет Oukitel має стійкість до падінь, ударів і перепадів температур. Цей пристрій здатний безперебійно функціонувати навіть у найсуворіших умовах, підтримуючи вашу стабільність у будь-яких сценаріях – хоч під палючим сонцем, хоч у морозну завірюху. Ідеальний для суворих буднів Цей планшет створений для вирішення найскладніших завдань. Він витримує випробування часом, стихією та ударними навантаженнями. Підходить для використання у промислових та складських умовах, для полігонної та польової діяльності. Стане ідеальною технікою для екстремального відпочинку чи вилазок на природу. Ваш погляд на світ утричі яскравіший Девайс обладнаний потрійною камерою: ширококутний об’єктив 79.4° з автофокусом, основна камера 48 МП та нічна оптика 20 МП. З такими функціональними можливостями ви можете не тільки якісно працювати, а й відпочивати, фіксуючи все, що відбувається, в цифровому вигляді. Інноваційна система AI допоможе охопити у знімках та відео найяскравіші моменти вашого життя.
![Планшет Oukitel RT7 12/256GB 5G Dual Sim Blue (Oukitel RT7 5G Blue) [617698] Планшет Oukitel RT7 12/256GB 5G Dual Sim Blue (Oukitel RT7 5G Blue) [617698]](/content/images/19/390x390l80mc0/50718193449639.jpg)
![Планшет Oukitel RT7 12/256GB 5G Dual Sim Blue (Oukitel RT7 5G Blue) [617698] Планшет Oukitel RT7 12/256GB 5G Dual Sim Blue (Oukitel RT7 5G Blue) [617698]](/content/images/19/390x390l80mc0/39289605143431.jpg)
![Планшет Oukitel RT7 12/256GB 5G Dual Sim Blue (Oukitel RT7 5G Blue) [617698] Планшет Oukitel RT7 12/256GB 5G Dual Sim Blue (Oukitel RT7 5G Blue) [617698]](/content/images/19/574x390l80mc0/88003626024120.jpg)